Forum | Sky-Land.pl | Sieć Serwerów Minecraft 1.8 - 1.20
Pokaz pulpit - Wersja do druku

+- Forum | Sky-Land.pl | Sieć Serwerów Minecraft 1.8 - 1.20 (https://forum.sky-land.pl)
+-- Dział: Inne (https://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Off-topic (https://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Wątek: Pokaz pulpit (/showthread.php?tid=4808)



Odp: Pokaz pulpit - FLP - 11-19-2014

@ref ;p

[Obrazek: gVZDlGv.jpg]

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka


RE: Pokaz pulpit - Frost - 11-19-2014

[Obrazek: D0OuM3P.jpg]
BeTeWu. Fajna tapeta Filip


RE: Pokaz pulpit - Viper - 11-19-2014

Wot = gówno... kiedy to zrozumiecie ;_;


RE: Pokaz pulpit - Frost - 11-19-2014

Lepsze to niż ginąć lecąc samolotem nad lasem i w niewidzialne drzewa uderzac


RE: Pokaz pulpit - Ewe - 11-19-2014

[Obrazek: 26cWRHF.png]


RE: Pokaz pulpit - Viper - 11-19-2014

Fraps? Pirat? jesteś sławną jutuberką?

(11-19-2014, 15:37)Frost napisał(a): Lepsze to niż ginąć lecąc samolotem nad lasem i w niewidzialne drzewa uderzac

Pojebanyś? argument z dupy, pewnie wymyśliłeś na poczekaniu bo nic takiego sie nie dzieje. juz prędzej w WOT znika ci czołg sprzed twoich oczu nawet kiedy jesteście w linii prostej. no i nie zapomnijmy ze WOT to typowy F2P [Free To Play] i P4W [Pay For Win] A War Thunder tylko F2P a jedynie mozesz dokupić samolot premium za walute premium który ma fajne bonusy [ale nie masz dzięki niemu zapewnionego zwycięstwa bo mozesz zginąć od jednej serii] do wynajdywania nowych samolotów i to wszystko. no mozesz tez kupic konto premium ktore tez nie gwarantuje ci wygranej. Aha. i ten pasek życia w grach wargaming XD GADZINY FOREVER! <33


RE: Pokaz pulpit - Ewe - 11-19-2014

(11-19-2014, 17:54)Viper napisał(a): Fraps? Pirat? jesteś sławną jutuberką?
Nie, przydaje się gdy coś mi się spodoba a nie wiem jaki utwór ma tytuł
(np. w poniedziałek(Fidżi guestmix ziomky)spodobało mi się TO, a nie wiedziałam jak się nazywa.)


RE: Pokaz pulpit - Viper - 11-19-2014

Pewnie pirat.


RE: Pokaz pulpit - Frost - 11-19-2014

(11-19-2014, 17:54)Viper napisał(a): Fraps? Pirat? jesteś sławną jutuberką?

(11-19-2014, 15:37)Frost napisał(a): Lepsze to niż ginąć lecąc samolotem nad lasem i w niewidzialne drzewa uderzac

Pojebanyś? argument z dupy, pewnie wymyśliłeś na poczekaniu bo nic takiego sie nie dzieje. juz prędzej w WOT znika ci czołg sprzed twoich oczu nawet kiedy jesteście w linii prostej. no i nie zapomnijmy ze WOT to typowy F2P
Nie, wejdź na pierwszą lepsza taką mapę, zawsze walniesz w jakieś "drzewo" , lub jak nad miastem, w słup
Lepszy pasek życia niż jeden kat na ogonie ;p
Chciałbym zauważyć że jak ja grałem(nie wiem, rok temu) to 1/3 drużyny afczyła na lotnisku, a reszta strzela się bezsensownie


RE: Pokaz pulpit - Viper - 11-19-2014

(11-19-2014, 19:37)Frost napisał(a):
(11-19-2014, 17:54)Viper napisał(a): Fraps? Pirat? jesteś sławną jutuberką?

(11-19-2014, 15:37)Frost napisał(a): Lepsze to niż ginąć lecąc samolotem nad lasem i w niewidzialne drzewa uderzac

Pojebanyś? argument z dupy, pewnie wymyśliłeś na poczekaniu bo nic takiego sie nie dzieje. juz prędzej w WOT znika ci czołg sprzed twoich oczu nawet kiedy jesteście w linii prostej. no i nie zapomnijmy ze WOT to typowy F2P
Nie, wejdź na pierwszą lepsza taką mapę, zawsze walniesz w jakieś "drzewo" , lub jak nad miastem, w słup
Lepszy pasek życia niż jeden kat na ogonie ;p
Chciałbym zauważyć że jak ja grałem(nie wiem, rok temu) to 1/3 drużyny afczyła na lotnisku, a reszta strzela się bezsensownie

1. To nie lataj nisko jak debil tylko wzbijaj sie jak masz problem z wyprowadzaniem samolotu z niskich wysokości
2. Pasek życia nie jest lepszy. argument inwalida. no chyba ze chcesz gre wgl nie realistyczna a mocno arkadową gdzie niewazne jak grasz. w koncu pasek zjedzie do konca i zginiesz. [mówie o akcjach H2H [head to head]
3. Teraz jest dużo wiecej aktualizacji od kiedy grales i poprawiono/dodano wiele rzeczy. A ludzie nie umiejący grać są w każdej grze i są free fragiem dla mnie.