Forum | Sky-Land.pl | Sieć Serwerów Minecraft 1.8 - 1.20
zbroje. - Wersja do druku

+- Forum | Sky-Land.pl | Sieć Serwerów Minecraft 1.8 - 1.20 (https://forum.sky-land.pl)
+-- Dział: Nasze serwery: (https://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=116)
+--- Dział: PvP z Pistoletami (https://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=94)
+---- Dział: Propozycje (https://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=112)
+---- Wątek: zbroje. (/showthread.php?tid=47462)

Strony: 1 2


zbroje. - h3zquu - 02-18-2022

wpadłem na fajny pomysł, co można w sumie zrobić ze zbrojami.

ogólnie na trybie mamy jednokolorowe zbroje, co jest idealnym argumentem by dodać to, o czym piszę. to znaczy proponuję dodanie możliwości wybrania koloru zbroi po otrzymaniu odpowiedniego poziomu. można to rozegrać na taki sposób:

1) co 250 poziomów moglibyśmy dostawać nowy kolor zbrój. wtedy mielibyśmy do zdobycia 15 kolorów, czyli maksymalny poziom do zdobycia "achievmentu" w postaci koloru byłby to 3750 poziomów. obecnie powyzej mają tylko 2 osoby, więc nie jest to chyba zbyt mało, dla wizualnego dodatku..

2) dodanie "odznaczeń za kolorki". coś typu, że np. mamy za 250 poziomów kolor szary, bądź jasnoniebieski i dostajemy przed poziomem rangę na przykład Kapral (na początku mamy rekrut, kapral jest przykładem bo na pewno nie jest najniżej xd). Wyglądałoby to tak: [Kapral][Poziom 250] Nick: (ewentualnie jeszcze ranga), tylko nie wiem czy te nazwy nie będą za długie... 

wybór kolorów mógłby być taki sam, jak np. kolor szyb na SkyWarsach, raczej jest to wykonalne i wątpię, by były z tym bugi. jeżeli pomysł przejdzie, to też na spawnie dodałbym jakiś kącik kowala i informacje o tym, tak by wszyscy wiedzieli, bo nie każdy od razu wejdzie i wszystko będzie wiedział.


RE: zbroje. - Lexi - 02-18-2022

Sądze, że caly pomysł przedstawiony powyżej jest fajny i napewno więcej graczy by chciało wbijać fragi ze względu na fajnie wyglądający kolor zbroi, jak i również przydomka wyróżniającego się na chacie Diamond . Jak najbardziej popieram pomysł i mam nadzieję, że dostaniemy więcej updateów trybu w przyszłości.  Cool


RE: zbroje. - MrMati185 - 02-18-2022

według mnie spoko pomysł jestem na tak


RE: zbroje. - piterox11 - 02-18-2022

na tak


RE: zbroje. - keinettgaming - 02-18-2022

Na tak


RE: zbroje. - piterox11 - 02-19-2022

Jak wyżej mowilem na tak ale jest możliwość kupna tęczowej zbroi cn?
Więc dla darmowych graczy by sie oplacilo tylko


RE: zbroje. - h3zquu - 02-19-2022

(02-19-2022, 09:18)piterox11 napisał(a): Jak wyżej mowilem na tak ale jest możliwość kupna tęczowej zbroi cn?
Więc dla darmowych graczy by sie oplacilo tylko
Nie widzę problemu przy dodaniu komendy /teczowa, by ją wyłączać/włączać. ogólnie mało kto ma te zbroje, może 3/4 osoby? Poza tym trzeba na to wydać 4zł więc no


RE: zbroje. - piterox11 - 02-19-2022

i oprocz tego dodasz cichusku ksiazke ochrone przed pociskami?


RE: zbroje. - Cichusek - 02-19-2022

(02-19-2022, 09:57)piterox11 napisał(a): i oprocz tego dodasz cichusku ksiazke ochrone przed pociskami?

tego nie wiem


co do zbrojek to mam kilka dylematow.
bardzo wam zalezy na mozliwosci wyboru koloru zbroi? nigdy nie robilem takiego klikalnego gui w ekwipunku i nie wiem czy mi wyjdzie.

na razie zrobilem dla testow automatyczne ustawianie koloru zbroi w zaleznosci od obecnego poziomu.
jesli mamy ponizej 250 lvl to ustawia sie kolor zielony, jesli od 250 do 500 to blekitny, pozniej od 500 do 750 to jakis inny kolor i tak dalej.
kolor zbroi sam nie zmieni sie gdy od razu wbijemy 250 poziom, tylko zmieni sie dopiero podczas generowania nowego ekwipunku, czyli przy smierci lub wejsciu na serwer.

no i teczowe zbroje beda dzialaly, ale skorzane elementy zbroi vip nie beda juz czerwone - tez beda sie zmieniac w zaleznosci od poziomu tak jak kazdemu (takie same kolory co gracz), jedynie dostanie inne przedmioty i np. zelazny napiersnik tak jak obecnie.


RE: zbroje. - Cichusek - 02-19-2022

ok, udalo mi sie zrobic ten system wyboru koloru zbroi.
pozniej dokoncze plugin i na dniach powinien znalezc sie na serwerze.