Forum | Sky-Land.pl | Sieć Serwerów Minecraft 1.8 - 1.20
Mapy surowcowe?? - Wersja do druku

+- Forum | Sky-Land.pl | Sieć Serwerów Minecraft 1.8 - 1.20 (https://forum.sky-land.pl)
+-- Dział: Nasze serwery: (https://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=116)
+--- Dział: Classic (https://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=92)
+---- Dział: Propozycje (https://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=104)
+---- Wątek: Mapy surowcowe?? (/showthread.php?tid=47410)



Mapy surowcowe?? - zuk - 02-14-2022

Cześć, mam propozycję co do odblokowania /sethome, ale z tym, żeby surowcowe były na tej zasadzie co na adventure czyli mamy x map, i co reset jest ustawiana mapa x, czyli homa nie bedziemy mieli np na diaxach, itp, a dlaczego tak?
Jak juz ktos zrobi expiarke na surowcowej np po 3k kratek w kazda strone, to troche slabo jak mamy cale eq itemow (smieci z mobow, za ktore i tak mozna zarobic), i po sprzedaniu, znowu trzeba biec tysiace kratek...., dlatego dodanie x map, i co reset nowa mapa, to moim zdaniem nie byl by to problem.
pozdrawiam, piotrus


RE: Mapy surowcowe?? - piterox11 - 02-14-2022

Jestem za lecz w takim przypadku reset o dzień zmiejszyć?
Niech wypowiedzą się inni


RE: Mapy surowcowe?? - Errrixon - 02-14-2022

(02-14-2022, 04:33)zuk napisał(a): Cześć, mam propozycję co do odblokowania /sethome, ale z tym, żeby surowcowe były na tej zasadzie co na adventure czyli mamy x map, i co reset jest ustawiana mapa x, czyli homa nie bedziemy mieli np na diaxach, itp, a dlaczego tak?
Jak juz ktos zrobi expiarke na surowcowej np po 3k kratek w kazda strone, to troche slabo jak mamy cale eq itemow (smieci z mobow, za ktore i tak mozna zarobic), i po sprzedaniu, znowu trzeba biec tysiace kratek...., dlatego dodanie x map, i co reset nowa mapa, to moim zdaniem nie byl by to problem.
pozdrawiam, piotrus

jestem na nie.


RE: Mapy surowcowe?? - zuk - 02-14-2022

w gre wchodzi rowniez nowa mapa surowcowa


RE: Mapy surowcowe?? - h3zquu - 02-14-2022

(02-14-2022, 09:12)zuk napisał(a): w gre wchodzi rowniez nowa mapa surowcowa
tutaj w grę raczej wchodzi więcej map surowcowych, które się zmieniają jak na adventure. tam jest bodajże 10 map wgranych.

nie jestem pewny czy to jest dobry pomysł, dlatego mam średnie zdanie o tym.