Forum | Sky-Land.pl | Sieć Serwerów Minecraft 1.8 - 1.20
coś świeżego. - Wersja do druku

+- Forum | Sky-Land.pl | Sieć Serwerów Minecraft 1.8 - 1.20 (https://forum.sky-land.pl)
+-- Dział: Sky-Land.pl (https://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Dział: Forum - Ogólne (https://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=124)
+--- Wątek: coś świeżego. (/showthread.php?tid=46392)

Strony: 1 2 3


coś świeżego. - h3zquu - 06-18-2021

Wpadłem na pomysł, aby na stronie www dodać zakładkę "Statystyki graczy", gdzie moglibyśmy sprawdzić swoje, lub czyjeś statystyki. Mogłoby to w sumie wyglądać tak:

*Data utworzenia konta
*Najdłuższa sesja na danym trybie
*Ilość banów
*Najczęściej na:
*Najrzadziej na:
*Czas spędzony na serwerze
*Status konta (offline/online/zbanowany)
*Data ostatniego logowania
*Data ostatniego bana.

Można też zrobić model postaci/skina, tak jak jest na namemc. Również fajnie byłoby dodać np. gwiazdkę przy danym nicku, co by oznaczało, że dane konto jest kontem premium. W takich statystykach powinna być wyszukiwarka innych, jakby ktoś po prostu był ciekawy. Według mnie fajny bajer i na pewno przydatny. Fajne też byłoby to, jakby było można dawać reputację takiej osobie od strony www, nie z forum (po prostu +/- bez komentarza).


RE: coś świeżego. - Errrixon - 06-18-2021

(06-18-2021, 11:43)h3zquu napisał(a): Wpadłem na pomysł, aby na stronie www dodać zakładkę "Statystyki graczy", gdzie moglibyśmy sprawdzić swoje, lub czyjeś statystyki. Mogłoby to w sumie wyglądać tak:

*Data utworzenia konta
*Najdłuższa sesja na danym trybie
*Ilość banów
*Najczęściej na:
*Czas spędzony na serwerze
*Status konta (offline/online/zbanowany)
*Data ostatniego logowania
*Data ostatniego bana.

Można też zrobić model postaci/skina, tak jak jest na namemc. Również fajnie byłoby dodać np. gwiazdkę przy danym nicku, co by oznaczało, że dane konto jest kontem premium. W takich statystykach powinna być wyszukiwarka innych, jakby ktoś po prostu był ciekawy. Według mnie fajny bajer i na pewno przydatny.
JAK NAJBARDZIEJ, lecz będzie problem, ludzie którzy zmieniają nick będą mieli co każdą zmiane inne statystyki więc troszku bruh


RE: coś świeżego. - h3zquu - 06-18-2021

(06-18-2021, 11:45)Errrixon napisał(a):
(06-18-2021, 11:43)h3zquu napisał(a): Wpadłem na pomysł, aby na stronie www dodać zakładkę "Statystyki graczy", gdzie moglibyśmy sprawdzić swoje, lub czyjeś statystyki. Mogłoby to w sumie wyglądać tak:

*Data utworzenia konta
*Najdłuższa sesja na danym trybie
*Ilość banów
*Najczęściej na:
*Czas spędzony na serwerze
*Status konta (offline/online/zbanowany)
*Data ostatniego logowania
*Data ostatniego bana.

Można też zrobić model postaci/skina, tak jak jest na namemc. Również fajnie byłoby dodać np. gwiazdkę przy danym nicku, co by oznaczało, że dane konto jest kontem premium. W takich statystykach powinna być wyszukiwarka innych, jakby ktoś po prostu był ciekawy. Według mnie fajny bajer i na pewno przydatny.
JAK NAJBARDZIEJ, lecz będzie problem, ludzie którzy zmieniają nick będą mieli co każdą zmiane inne statystyki więc troszku bruh
no niestety, wtedy trudno się mówi. przy zmianie nicków powinno się liczyć z tym, że statystyki będą się naliczać od nowa.


RE: coś świeżego. - Zatajniony58 - 06-18-2021

(06-18-2021, 11:43)h3zquu napisał(a): Wpadłem na pomysł, aby na stronie www dodać zakładkę "Statystyki graczy", gdzie moglibyśmy sprawdzić swoje, lub czyjeś statystyki. Mogłoby to w sumie wyglądać tak:

*Data utworzenia konta
*Najdłuższa sesja na danym trybie
*Ilość banów
*Najczęściej na:
*Najrzadziej na:
*Czas spędzony na serwerze
*Status konta (offline/online/zbanowany)
*Data ostatniego logowania
*Data ostatniego bana.

Można też zrobić model postaci/skina, tak jak jest na namemc. Również fajnie byłoby dodać np. gwiazdkę przy danym nicku, co by oznaczało, że dane konto jest kontem premium. W takich statystykach powinna być wyszukiwarka innych, jakby ktoś po prostu był ciekawy. Według mnie fajny bajer i na pewno przydatny. Fajne też byłoby to, jakby było można dawać reputację takiej osobie od strony www, nie z forum (po prostu +/- bez komentarza).
Pomysł dobry i jestem na TAK, ale najprawdopodobniej byłby problem ze zrobieniem statusu konta offline i online, bo cichy musiałby każdemu przydzielać z osobna. Chyba że działało by to w dość zaawansowany sposób i strona by sprawdzała automatycznie (np ze strony namemc lub innej strony)czy konto premium przez gracza zostało zakupione.


RE: coś świeżego. - h3zquu - 06-18-2021

(06-18-2021, 12:54)xZioMatix napisał(a):
(06-18-2021, 11:43)h3zquu napisał(a): Wpadłem na pomysł, aby na stronie www dodać zakładkę "Statystyki graczy", gdzie moglibyśmy sprawdzić swoje, lub czyjeś statystyki. Mogłoby to w sumie wyglądać tak:

*Data utworzenia konta
*Najdłuższa sesja na danym trybie
*Ilość banów
*Najczęściej na:
*Najrzadziej na:
*Czas spędzony na serwerze
*Status konta (offline/online/zbanowany)
*Data ostatniego logowania
*Data ostatniego bana.

Można też zrobić model postaci/skina, tak jak jest na namemc. Również fajnie byłoby dodać np. gwiazdkę przy danym nicku, co by oznaczało, że dane konto jest kontem premium. W takich statystykach powinna być wyszukiwarka innych, jakby ktoś po prostu był ciekawy. Według mnie fajny bajer i na pewno przydatny. Fajne też byłoby to, jakby było można dawać reputację takiej osobie od strony www, nie z forum (po prostu +/- bez komentarza).
Pomysł dobry i jestem na TAK, ale najprawdopodobniej byłby problem ze zrobieniem statusu konta offline i online, bo cichy musiałby każdemu przydzielać z osobna. Chyba że działało by to w dość zaawansowany sposób i strona by sprawdzała automatycznie (np ze strony namemc lub innej strony)czy konto premium przez gracza zostało zakupione.
status konta - można to połączyć imho z listą osób online na stronie, jeżeli się da. 
premium - jest chyba wtyczka do namemc, że pozwala na właśnie zrobienie tego znaczka premium, a jak nie to cichusek coś najwyżej wymyśli ;p


RE: coś świeżego. - Zatajniony58 - 06-18-2021

(06-18-2021, 12:59)h3zquu napisał(a):
(06-18-2021, 12:54)xZioMatix napisał(a):
(06-18-2021, 11:43)h3zquu napisał(a): Wpadłem na pomysł, aby na stronie www dodać zakładkę "Statystyki graczy", gdzie moglibyśmy sprawdzić swoje, lub czyjeś statystyki. Mogłoby to w sumie wyglądać tak:

*Data utworzenia konta
*Najdłuższa sesja na danym trybie
*Ilość banów
*Najczęściej na:
*Najrzadziej na:
*Czas spędzony na serwerze
*Status konta (offline/online/zbanowany)
*Data ostatniego logowania
*Data ostatniego bana.

Można też zrobić model postaci/skina, tak jak jest na namemc. Również fajnie byłoby dodać np. gwiazdkę przy danym nicku, co by oznaczało, że dane konto jest kontem premium. W takich statystykach powinna być wyszukiwarka innych, jakby ktoś po prostu był ciekawy. Według mnie fajny bajer i na pewno przydatny. Fajne też byłoby to, jakby było można dawać reputację takiej osobie od strony www, nie z forum (po prostu +/- bez komentarza).
Pomysł dobry i jestem na TAK, ale najprawdopodobniej byłby problem ze zrobieniem statusu konta offline i online, bo cichy musiałby każdemu przydzielać z osobna. Chyba że działało by to w dość zaawansowany sposób i strona by sprawdzała automatycznie (np ze strony namemc lub innej strony)czy konto premium przez gracza zostało zakupione.
status konta - można to połączyć imho z listą osób online na stronie, jeżeli się da. 
premium - jest chyba wtyczka do namemc, że pozwala na właśnie zrobienie tego znaczka premium, a jak nie to cichusek coś najwyżej wymyśli ;p
masz rację wybacz że źle to zrozumiałem ale myślałem że chodzi ci o zrobienie offline=nonpremium i online=premium, ale tobie chodziło o osoby grające w danym momencie na serwerze z czym nie powinno być problemu.


RE: coś świeżego. - Yegyori - 06-19-2021

Wow spoko pomysł, jestem za


RE: coś świeżego. - vrednaa - 06-23-2021

ciekawy pomysl, na tak


RE: coś świeżego. - YoungX_ - 07-08-2021

Na tak


RE: coś świeżego. - Chrobras - 08-31-2021

dobry pomysł :p