Forum | Sky-Land.pl | Sieć Serwerów Minecraft 1.8 - 1.20
Degrad - Wersja do druku

+- Forum | Sky-Land.pl | Sieć Serwerów Minecraft 1.8 - 1.20 (https://forum.sky-land.pl)
+-- Dział: Inne (https://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Minecraft - Ogólne (https://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=137)
+--- Wątek: Degrad (/showthread.php?tid=45185)

Strony: 1 2 3


Degrad - keinettgaming - 11-27-2020

[attachment=25782]Witam z tej strony kejnet przychodzę tu ze skarga na moderatora  boczek_  ponieważ faworyzuje niektórych graczy takich jak 00_kox   Bardzo bym prosił o degrada dla niego dodam jeszcze ss jak odrzuca zgłoszenie mojego kolegi  deacenspvp.


RE: Degrad - h3zquu - 11-27-2020

Dowodem na cheaty jest filmik, a nie screenshoty. Napisać mogę, że kopie na xrayu, lecz tego nie robię. Nie dziwie się, że olał, bo screenshot nie jest dowodem na cheaty.

Poza tym dlaczego skargi na forum nie zrobicie? Skoro nagranie macie. Moim zdaniem jest to uzasadnione, dlaczego nie ma bana - bo dowodów nie ma, a boczek pewnie niczego nie widział dziwnego w jego zachowaniu. Poza tym nie uważacie, że to jest śmieszne? Gracie długo i dalej nie wiecie co jest dowodem na cheaty. Komedia roku? XD

Jak ja nawet w tej twojej "skardze" porządnych argumentów nie widzę, dlaczego miałby dostać degrada lol.. XD


RE: Degrad - keinettgaming - 11-27-2020

Widze ze grożenie banem tez tu jest

[Obrazek: a9ik6x8.jpg]


RE: Degrad - h3zquu - 11-27-2020

(11-27-2020, 16:07)keinettgaming napisał(a): Widze ze grożenie banem tez tu jest

[Obrazek: a9ik6x8.jpg]

Po pierwsze poraz kolejny zasłaniasz górny róg. Pewnie cheaty próbujesz ukryć.
Po drugie: to jest zdanie pytające i najprawdopodobniej w celach humorystycznych. Każdy wie jaki humor ma boczek, a poza tym jakby chciał to zrobić, to już dawno zrobiłby to, a jak widać - nie zrobił.

Podpinam również moją poprzednią odpowiedź.


RE: Degrad - _kisa_ - 11-27-2020

Przecież Boczuś często pisze ironicznie XDD halo. Nie dałby ci bana, bo tak, albo że nie chcesz usunąć wątku.


RE: Degrad - Ludekke22 - 11-27-2020

Nie wiem, na tych screenach Boczek tak jakby straszy gracza, lecz nie widzę tu powodu aby wyrzucać go z administracji.


RE: Degrad - Asriel - 11-27-2020

Tak, wywalmy osobę która robi tutaj niemal wszystko i utrzymuje to w porządku... Ja piórkuje


RE: Degrad - Lort555 - 11-27-2020

Co do degrada, nie zgadzam się z twoją opinią.
Twoje ss'y są jakości 240p, ale to nie jest ważne. Ważne jest to, że uważasz za dowód osobę która ironicznie pisze na czacie, że leci do ciebie na trackerze.
Btw co do twoich "ss'ów":
1. Nawet nie ma na tym ss'ie wspomnienia o 00_kox'ie a ty na siłę powiedziałeś że ma trackery. Po drugie, mówiłeś że jestem konfidentem. A ty co robisz? Właśnie. Też skarżysz, tyle że na pv.
2. Większość czatu jest zwykłymi rozmowami. A fakt, że 00_kox ironicznie coś napisał na czacie, to żaden dowód. Oczywiście ty nie wiesz co to ironia, więc mogę powiedzieć że jestem prezydentem Stanów Zjednoczonych, a ty to weźmiesz na poważnie.
3. "NIEBAWEM go złapie i zbanuje", czy jest tam gdzieś napisane "dobra dostaje bana"? Nie. Nie zdążył go jeszcze na czymkolwiek przyłapać więc nie miał podstawy do bana.

Na zakończenie, nie licz na to, że znając jakiegoś moderatora, możesz nim sterować jak kumplem ze szkolnej ławki.
Według mnie tyle w temacie.


RE: Degrad - keinettgaming - 11-28-2020

Refish :ddd


RE: Degrad - rozpruwacz3000 - 11-28-2020

Chłopie, weź się ogarnij, już Ci pisałem co sądzę na ten temat, weź się ogarnij i nie pisz takich głupot.