Forum | Sky-Land.pl | Sieć Serwerów Minecraft 1.8 - 1.20
Problem... - Wersja do druku

+- Forum | Sky-Land.pl | Sieć Serwerów Minecraft 1.8 - 1.20 (https://forum.sky-land.pl)
+-- Dział: Nasze serwery: (https://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=116)
+--- Dział: PvP z Pistoletami (https://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=94)
+---- Dział: Ogólne (https://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=111)
+---- Wątek: Problem... (/showthread.php?tid=35748)

Strony: 1 2


Problem... - Wumil - 04-14-2018

Ostatnio na PvP Pistolety zrobiło się nerwowo.
Dlaczego? Kompletnie nie da sie grać - "Cheaterzy Snajperek", leci na Ciebie 30 vs 1, to juz mnie naprawdę denerwuje. Nie ma jak uciec przed tyloma Cheaterami. Pewnego dnia weszlem na pistolety, poszedłem na mapę i tu nagle rzuca się na mnie 30-stu... próbowałem uciec no udało mi sie tylko że wyszedłem na /spawn w bezpiecznym miejscu i tu też jest znowu problem, dajecie za to bany.
Proponuję nie dawać banów za uciekniecie w bezpiecznym miejscu, dlaczego? Jeszcze raz mówię wam że ten tryb jest prawie wykończony przez tych cheaterow, oraz tych "cheaterow snajperkowych".
A jeżeli sa bany i będą za uciekanie podczas walki w bezpiecznym miejscu, to te bezpieczne miejsca będą wogole nie potrzebne...
Przecież muszę się jakoś obronić przed tyloma graczami jak leci 30-stu na mnie, prawda?!


RE: Problem... - Croxx - 04-14-2018

30 graczy to tam nie bylo od 3 lat xd a co dopiero tylu snajperow


RE: Problem... - SelinaVenom - 04-14-2018

Sam na mnie latales z wojtusiem a teraz problem robiszXD
No zastanow sie

Poza tym jacy cheaterzy? ;')


Problem... - Boczek - 04-14-2018

Na pistoletach jest max 15 graczy w jednym momencie, wiec troche niemożliwe, że nawet tyle osób było by w sojuszu i cały czas usiłowało Cie zabić.
Podejrzewam, że cheater snajper to osoba taka, która umie strzelać ze snajperki. Poza tym żaden cheat nie pomaga w walce ze snajperki, liczy się skill i doświadczenie (lub fart bądz ping, jednak to w odosobnionych przypadkach) wiec nie nazywaj snajperów cheaterami, bo jest dosłownie kilka osób, grających ze snajperki, których praktycznie nie da sie zabić. Inni poprostu coś umieją, ale wystarczy troche się postarać i można sobie poradzić w pojedynke nawet na kilka osób.
Co do banów za uciekanie: nie wk**wia Cie jak ktoś jest poprostu słabszy i cały czas ucieka na spawn? Napewno Cichusek tego nie zmieni, bo nie ma to najmniejszego sensu. Używając jakiegoś automatycznego wpisywania, można by było tepać sie na spaw w ułamku sekundy, co spowodowało by, że niektóre osoby magicznie nie ginęły by przez cały dzień.
Edit: myślałem, że samo zacenzuruje ;p


RE: Problem... - Oskier - 04-14-2018

a myslalem ze to ja jestem czlowiekiem ktory niesamowicie naciaga historie po 1 tyle ludzi tam od dawna nie gra po 2 to nie cheaterzy tylko doswiadczeni gracze a jesli sie trafi cheater to zazwyczaj nie ma najmniejszego zwiazku ze snajperka wiec xD! za ucieczki byl ban i bedzie bo nagle wszyscy zaczna pisac ''bo on ma cheaty'' i beda uciekac na spawn
wiec pozostaje jedno wyjscie
naucz sie grac Landinku


RE: Problem... - Wumil - 04-14-2018

Nie chce mi sie wierzyć żebyście tak dobrze strzelali ze snajperki, kompletnie nie da sie ruszyć na mapie...


RE: Problem... - Croxx - 04-14-2018

moge ci odpalić stream na twitchu jak gram to zobaczysz Big Grin


RE: Problem... - Boczek - 04-14-2018

(04-14-2018, 16:36)Landin napisał(a): Nie chce mi sie wierzyć żebyście tak dobrze strzelali ze snajperki, kompletnie nie da sie ruszyć na mapie...
Ja chyba miesiąc temu (w dni, w które nie bylo Oskiego na serwerze) miałem radio 10+ bez problemu, wiec sądze, że właśnie tak jest, właśnie tak dobrze strzelamy ze snjaperki.


RE: Problem... - Oskier - 04-14-2018

wierzyc nie musisz to juz nie nasz problem kochanienki ale wydaje mi sie ze przez te kilka lat moglismy przypadkiem czegos sie nauczyc i byloby to dziwne gdybysmy mieli cheaty i zadnego bana za nie przez taki okres czasu


RE: Problem... - Wumil - 04-14-2018

Na Yt moze ?

Czyli jak Ja pogram 3 lata jak Wy to też będę taki dobry ze Snajperki?