Forum | Sky-Land.pl | Sieć Serwerów Minecraft 1.8 - 1.20
Propozycja na zmiany w serwerze. - Wersja do druku

+- Forum | Sky-Land.pl | Sieć Serwerów Minecraft 1.8 - 1.20 (https://forum.sky-land.pl)
+-- Dział: Sky-Land.pl (https://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Dział: Forum - Ogólne (https://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=124)
+--- Wątek: Propozycja na zmiany w serwerze. (/showthread.php?tid=27879)

Strony: 1 2


Propozycja na zmiany w serwerze. - Minecraft4ever - 05-01-2017

Czesc Wszystkim.
Jak kazdy wie,ze liczba graczy na serwerze spada z roku na rok. Okej mozna to wytlumaczyc zmniejszeniem sie liczby graczy,ale wedlug mnie nie jest to glownym powodem tego. Kazdy ze ,,starszych" graczy moze potwierdzic,ze 2/3 lata temu kiedy serwer mial 500 slotow byl prawie zawsze pelny. Szczegolnie weekendami,gdzie nie dalo sie wejsc nie majac vipa. Co jest teraz? Po 200 osob na serwerze mimo,ze serwer stoi na 2k slotow. Teraz te przykladowo 200 osob rozdzielmy na tryby,ktore oferuje nam serwer. Ale teraz do rzeczy.
Wedlug mnie jednym z powodow,o ile nie glownym jest zwyczajna plaga cheaterow na serwerze. Z czym to sie wiaze? A no z tym,ze gracze ktorzy chca grac w ta gre bez zadnych wspomagaczy tak jak ja,stracili sens gry. Do czego zmierzam. Przez plage cheaterow totalnie upadla ekonomia serwera. Kiedys wartos diamentow,kasy byla totalnie inna. Kazdy gracz musial sie postarac,aby moc kupic sb cos w sklepie,czy nwt kupic jakas dzialeczke obok spawnu dzialek. Wczesniej gracz,ktory mial banke na koncie byl kims i musial dlugo to zbierac. Teraz? Wystarczy sciagnac glupie huzuni,ktore nwt 10 letnie dziecko wgra,chociazny uzywajac do tego poradnikow na yt. Kopiac diaxy i sprzedajac w serwerowym sklepie raz,dwa trzepiemy szmal z czym idzie spadek wartosci kasy i diamentow na serwerze. Teraz pewnie Cichy napisze,ze gadam glupoty bo na sky blockach huzuni jest bezuzyteczne. Okej,ale zostaje classic na ktorym od kiedy pamietam gralo najwiecej osob.
Teraz propozycja z mojej strony:
Wprowadzenie anty-cheata takiego jak na serwerach hardcore. Wgrac w ta paczke jedynie optifine i minimapke. Wiadomo,ze i ten anty cheat da sie oszukac,bynajmniej znajda sie osoby,ktore to zrobia,ale na 100% bedzie to znikoma ilosc osob. Do tego wyzerowac ekwipunki wszystkich graczy i usunac dzialki. Wtedy doprowadzi to do porzadku.
Naprawde te zmiany przyczynia sie do poprawy i grywalnosci serwera. Kiedys gra miala zupelnie inny sens. Nudzilo Ci sie? Szedles na pvp,gdzie mogles sie wyszalec. Teraz to totalnie nie ma sensu. Typ na opale za zarobiony hajs,nakupuje zlota w sklepie serwerowym i zrobi w ciul koxow i jest po Tobie. Do czego to prowadzi? Oczywiscie do zmniejszenia liczby graczy na pvp,bo nikt nie chce robic sb eq pod pvp przez 2/3h zeby stracic je 2 5min. Sry ale taka jest prawda.
Trzecia sprawa to nwt niedopatrzenia przez aministracje? Sry ale slyszalem o bugu,a raczej waszemu niedopatrzeniu. Na classic kupywales szmaragdy taniej,a sprzedawales drozej. Prosty zarobek bez wysilku.
Wedlug mnie jest to ostatni czas,zeby usiasc na 4 literach i wprowadzic te zmiany w zycie,bo inaczej za rok,gora 2 nie bedziecie mieli co wprowadzac,bo serwer zwyczajnie upadnie. Tyle. Prosze o nie zamykanie posta i danie sie wypowiedziec innym graczom. A jak zly dzial,to moglby go ktos przeniesc,bo nie wiedzialem gdzie dac post.
Pozdrawiam Smile


RE: Propozycja na zmiany w serwerze. - CruQ - 05-01-2017

no tak było.
anty x-ray MUSI BYĆ. Tym bardziej że mamy drop z rud i reset surowcowej co 3 dni.


RE: Propozycja na zmiany w serwerze. - Asriel - 05-01-2017

Czyli w skrócie, proponujesz nową edycję...

Problem jest taki, że nie jesteś jedynym który chce zapropronować zmiany...

Nie chcę być czarnowidzem, ale gdyby te zmiany zostały wprowadzone, to efekt był by odwrotny niż do którego zmierzamy...

Ten anti-cheat, no chyba wiem o co ci chodzi, ale jeżeli ktoś będzie chciał zainstalować jakieś inne mody? Cheaterzy to cholerna plaga, którą zależy w końcu wytępić... Ale jak?

Te szmaragdy... No to poprostu zagapienie Cichuska może się zdarzyć. Jest on człowiekiem i może się pomylić.

Dużo rzeczy które opisujesz, to poprostu ekonomia która występuje na wszystkich serwerach tego typu.

Fajnie że się starasz, ale chyba się nie uda...

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka


RE: Propozycja na zmiany w serwerze. - Kacpii1337 - 05-01-2017

Meh jako iż gram tu już 4lata (w listopadzie będzie chyba 5 xD) wypowiem się na ten temat tak, kiedyś naprawdę bez vipa nie dało się wejść na serwer a teraz pff kupowanie vipa nawet nie ma sensu, co do cheaterów to się też zgodzę (choć sam nim kiedyś byłem niestety, ale dużo graczy pamięta xD) wprowadzenie anty cheata może nie być wystarczające. Hmm... moim zdaniem przyszedł czas na nową edycję na serwerze classic, tak wiem powiecie, że ten Szwed to głupek *no i macie rację xDD* ale to już jest najwyższy czas. Wartość diamentu można by było podnieść poprzez zwiększenie jego ceny w skupie jak już to proponowałem wiele razy ale cóż... W najbliższym czasie napiszę wątek dotyczący OBOWIĄZKOWYCH zmian na classicu.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka


RE: Propozycja na zmiany w serwerze. - MELMAN - 05-01-2017

(05-01-2017, 21:01)CruQ napisał(a): no tak było.
anty x-ray MUSI BYĆ. Tym bardziej że mamy drop z rud i reset surowcowej co 3 dni.

Jaki anty xray
W paczce blazingpack jest anty xray a wymagania które muszą być żeby serwer był z blazginpackiem są.
Najlepiej to sie skontaktować z blazginpack np na fanpage lub e-mail.
I wtedy nie bedzie cheaterow ani txt z xray...


RE: Propozycja na zmiany w serwerze. - Minecraft4ever - 05-01-2017

Niestety Tails kazdemu nie dogodzisz,ale te mody sa najpotrzebniejsze. Ew mozna zrobic ankiete jakie mody dodac do paczki. Co do starania... Mi jak narazie odechcialo sie zupelnie gry w cokolwiek,ale kto wie. Jak by wprowadzono te zmiany to z mila checia w wolnym czasie,bo atmosfera na tym serwerze byla kiedys nie do zastapienia Smile
@Kacpi mylisz sie. Porzadny anty-cheat rozwiaze problem w zupelnosci. Cene diaxow mozna lekko podniesc i wtedy bedzie trudniej i gra nie bedzie sie tak nudzic+przyciagnie wiecej graczy


RE: Propozycja na zmiany w serwerze. - Asriel - 05-01-2017

(05-01-2017, 21:07)Minecraft4ever napisał(a): Niestety Tails kazdemu nie dogodzisz,ale te mody sa najpotrzebniejsze. Ew mozna zrobic ankiete jakie mody dodac do paczki. Co do starania... Mi jak narazie odechcialo sie zupelnie gry w cokolwiek,ale kto wie. Jak by wprowadzono te zmiany to z mila checia w wolnym czasie,bo atmosfera na tym serwerze byla kiedys nie do zastapienia Smile
Ogólnie to zamiast tej paczki, ja proponowałbym aby dodać poszczególne pluginy, na różne cheaty.
W internecie można znaleźć: anti-killaura, anti-antiknock, itd...
Może warto, by spróbować...

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka


RE: Propozycja na zmiany w serwerze. - Minecraft4ever - 05-01-2017

Tak tylko pozostaje kwestia x-ray... A to najwieksza bolaczka,bo psuje ekonomie. Te pluginy na pvp napewno moglyby zmniejszyc liczbe graczy (only pvp) ,ale to nie jest serwer hardcore,gdzie walka ma glowne znaczenie.


RE: Propozycja na zmiany w serwerze. - Rumbur - 05-01-2017

Samym anty cheatem nie przywrocimy ilosci osob sprzed lat potrzeba czegoś wiecej.


RE: Propozycja na zmiany w serwerze. - CruQ - 05-01-2017

(05-01-2017, 21:03)Tails napisał(a): Czyli w skrócie, proponujesz nową edycję...
...

tylko że ta nowa edycja przyniosłaby bardzo dużo.
znając życie 50% serwera dorobiła się kopiąc diaxy na cheatach i to nie jest fair dla tych, co zdowywają siano uczciwie. I czasami jak się na to patrzy to się grać nie chce. I ludzie odchodzą i nie chcą wracać

Ogólnie przyniosłaby dużo świeżości, z anty x-rayem byłoby jeszcze lepiej ;p