Forum | Sky-Land.pl | Sieć Serwerów Minecraft 1.8 - 1.20
Próba oszustwa i podszywanie się pod pomocnika na działce - Wersja do druku

+- Forum | Sky-Land.pl | Sieć Serwerów Minecraft 1.8 - 1.20 (https://forum.sky-land.pl)
+-- Dział: Nasze serwery: (https://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=116)
+--- Dział: Classic (https://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=92)
+---- Dział: Skargi na Graczy (https://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=106)
+---- Wątek: Próba oszustwa i podszywanie się pod pomocnika na działce (/showthread.php?tid=26548)



Próba oszustwa i podszywanie się pod pomocnika na działce - warponek - 03-16-2017

Ja: Warpon_PL
Oni: szymkuXD oraz RezibBlow2
Powód: RezibBlow2 za podrabianie się pod pomocnika na działce a szymkuXD na początku chciał żebym go dodał a potem namawiał do komendy /p opusc wmawiając, że podwoi mi to itemy
Dowody: kilka SS mam nadzieję, że wystarczy Smile


RE: Próba oszustwa i podszywanie się pod pomocnika na działce - Zdr0v1X - 03-16-2017

Z tego co widzę, to spamu nie widać, ale Chmisty ma znowu jakieś urojenia.
No i podszywanie się.
No ale adminem nie jestem, więc co ja tam wiem.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka


RE: Próba oszustwa i podszywanie się pod pomocnika na działce - warponek - 03-16-2017

(03-16-2017, 20:02)Sivvy Zdrowix napisał(a): Z tego co widzę, to spamu nie widać, ale Chmisty ma znowu jakieś urojenia.
No i podszywanie się.
No ale adminem nie jestem, więc co ja tam wiem.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

nie napisałem nic o spamie lecz o próbie oszustwa i podrabianiu się


RE: Próba oszustwa i podszywanie się pod pomocnika na działce - Asriel - 03-16-2017

(03-16-2017, 20:04)warponek napisał(a):
(03-16-2017, 20:02)Sivvy Zdrowix napisał(a): Z tego co widzę, to spamu nie widać, ale Chmisty ma znowu jakieś urojenia.
No i podszywanie się.
No ale adminem nie jestem, więc co ja tam wiem.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

nie napisałem nic o spamie lecz o próbie oszustwa i podrabianiu się

Podszywanie się pod pomocnika na działce zbyt wielkiej szkody nie robi, o wiele gorzej jakby się podszywał się pod członka ekipy serwera.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka


RE: Próba oszustwa i podszywanie się pod pomocnika na działce - Zdr0v1X - 03-16-2017

(03-16-2017, 20:06)Tails napisał(a):
(03-16-2017, 20:04)warponek napisał(a):
(03-16-2017, 20:02)Sivvy Zdrowix napisał(a): Z tego co widzę, to spamu nie widać, ale Chmisty ma znowu jakieś urojenia.
No i podszywanie się.
No ale adminem nie jestem, więc co ja tam wiem.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

nie napisałem nic o spamie lecz o próbie oszustwa i podrabianiu się

Podszywanie się pod pomocnika na działce zbyt wielkiej szkody nie robi, o wiele gorzej jakby się podszywał się pod członka ekipy serwera.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
Chodziło o pomocnika admina, chyba. A tak z pupy to myślisz że mógłbym w przyszłości być jak hub?

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka


RE: Próba oszustwa i podszywanie się pod pomocnika na działce - Asriel - 03-16-2017

(03-16-2017, 20:07)Sivvy Zdrowix napisał(a):
(03-16-2017, 20:06)Tails napisał(a):
(03-16-2017, 20:04)warponek napisał(a):
(03-16-2017, 20:02)Sivvy Zdrowix napisał(a): Z tego co widzę, to spamu nie widać, ale Chmisty ma znowu jakieś urojenia.
No i podszywanie się.
No ale adminem nie jestem, więc co ja tam wiem.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

nie napisałem nic o spamie lecz o próbie oszustwa i podrabianiu się

Podszywanie się pod pomocnika na działce zbyt wielkiej szkody nie robi, o wiele gorzej jakby się podszywał się pod członka ekipy serwera.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
Chodziło o pomocnika admina, chyba. A tak z pupy to myślisz że mógłbym w przyszłości być jak hub?

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

No przecież wyraźnie napisał że chodzi o pomocnika na działce.

A co do tego wątku z...
To ja nie będę kogoś w tej kwestii oceniał, bo nie wypada.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka


RE: Próba oszustwa i podszywanie się pod pomocnika na działce - HubPlayGames - 03-16-2017

troche mało jak na bana.. gdy to się powtorzy to wtedy będzie miał dluzsza kare :p