Forum | Sky-Land.pl | Sieć Serwerów Minecraft 1.8 - 1.20
Co to ma byc ! - Wersja do druku

+- Forum | Sky-Land.pl | Sieć Serwerów Minecraft 1.8 - 1.20 (https://forum.sky-land.pl)
+-- Dział: Nasze serwery: (https://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=116)
+--- Dział: Classic (https://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=92)
+---- Dział: Problemy Graczy (https://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=105)
+---- Wątek: Co to ma byc ! (/showthread.php?tid=25468)

Strony: 1 2


Co to ma byc ! - mati2710 - 02-11-2017

Witam pytanie do Cichusek!!!
Witam dlaczego mój mobgrinder obciąża niby serwer a 1 działke dalej 2 ogromne mobgrindery nie obciążają ?????????????? skoro zmniejszyłeś moj mobgrinder z 50 pieter do 10 pieter !!!! to zmniejsz wszystkie mobgrindery na serwie!!!! prosze o odpowiedz i o przywrucenie dawnego stanu mojej działki albo rekompensate za straty .. włożoną pracę w wybudowanie tego budynku po czym ty to poprostu niszczysz ...


RE: Co to ma byc ! - Zdr0v1X - 02-11-2017

Cochuski, czemu niszczysz grindery innych, a nie np Magdy? Hm? Troszkę nie rozumiem, o ile mi wiadomo to jej grinder lagowal najbardziej. Dobrze by było żebyś ku oddał jakiś hajs , ale co ja wiem. Można zniszczyć OLX, grinder magdy...

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka


RE: Co to ma byc ! - Cichusek - 02-11-2017

u magdy i sobczi (dwa mobgrindery blizej spawnu) tez jest tylko 10 pieter, reszta wyzej jest klasyczna i nie ma tam redstone.
te tloki, ktore widac wyzej, sa pozostaloscia po takim grinderze.
nie tylko twoj mobgrinder zostal obnizony, wszyscy dookola maja maksymalnie 10 pieter jesli jest on "automatyczny".
przypomne ci, ze kilka miesiecy temu to samo stalo sie na prisonie, jak ktos mial zbyt wysoki mobgrinder, to po prostu go usunalem.
tak samo dzieje sie na skyblockach, jesli tylko one utrudniaja gre innym osobom.

10 pieter takiego mobgrindera (a nawet o wiele mniej) jest w zupelnosci wystarczajaca.
jest limit potworow na chunk (pole 16x16 i w zwyz od 0 do 255), jesli na jednym chunku bedzie 16 potworow (taki jest limit), to wyzej juz nic sie nie pojawi, a tylko obciaza serwer.
dlatego uwazam, ze jesli na kilku pietrach pojawi juz sie te okolo 16 potworow, to po co nam tyle lagujacych pieter skoro nic tam nigdy sie nie pojawi?
fakt, jest to dla ciebie bez roznicy, czy potwory pojawia sie na poczatkowych pietrach, czy pojawia sie tylko na 1, 2, 3 a potem dopiero na 45 pietrze.
ale mobgrinder jest zalewany caly woda i jest to po prostu glupota.

jak bedziesz mial mobgrinder do samego nieba, to mozesz miec, ale zwykly w ktorym woda caly czas jest rozlana, bo takie nie powoduja spadkow fpsow.
szczerze, to nie wiem po co by ci to bylo, ale jak chcesz sie popisac, to mozesz w ten sposob.


RE: Co to ma byc ! - mati2710 - 02-11-2017

po to ze wczesniej respilo mi sie duzo wiecej potworkow i szybciej wbijalem 30 lvl !!! wiec albo ty cos zle powprowadzales albo cos jest nie tak bo wczesniej mialem duzo więcej potworów ! a po 2 to na zdjeciach widac ze tamte 2 mobgrindery nie sa zmniejszone !!! a sa tez blisko spawnu a nawet blizej !!

wczesniej jak postałem na dzialce to pojawialo sie z 200 potworkuw i mialem po zabiciu ich 25 lbl za 1 razem nawet

to odaj mi ten grinder co byl ja go przerobie na nie mechaniczny !! wylacze redston i bedzie on nie mechaniczny prosze o odanie tej budowli ja wylacze mechanizm !!!


RE: Co to ma byc ! - h3zquu - 02-11-2017

Zauwaz ile sklepow jest kolo spawnu dzialek! Mechanizmy autosklepów też mogą powodować lagi. Pojawialo sie bo miales wiekszy grinder, ale cichy zmniejszyl ci bo powodowal lagi. Watpie aby cichy ci ponownie oddal ten mobgrinder i nie bedzie miec pewnosci czy nie klamiesz z tym zmienic na nie mechaniczny.


RE: Co to ma byc ! - mati2710 - 02-11-2017

to jest kpina kolo spawnu jest mnóstwo mechanizmów oraz 2 wielkie mobgrindery których nie zmniejszył !!! co widac na zdjeciach


RE: Co to ma byc ! - h3zquu - 02-11-2017

(02-11-2017, 13:56)Cichusek napisał(a): u magdy i sobczi (dwa mobgrindery blizej spawnu) tez jest tylko 10 pieter, reszta wyzej jest klasyczna i nie ma tam redstone.
te tloki, ktore widac wyzej, sa pozostaloscia po takim grinderze.



RE: Co to ma byc ! - mati2710 - 02-11-2017

Proszę o przywrócenie mojej budowli !! a ja ją przerobie na nie automatyczny !!


RE: Co to ma byc ! - mati2710 - 02-11-2017

Cichusek te 2 mobgrindery co sa na zdjeciach należą do Sobczi i sport_123 i są one tak samo mechaniczne ..... i nie zostaly zmniejszone do 10 pieter tak jak moj... co widac na zdjeciach .... dlaczego i jak to możliwe ze moj powoduje spadek fps a te 2 dalej o 1 dzialke juz nie ... nie wiem kto ci co dał zeby zrobic mi nazłość ale to jest perfidnie dlatego ... bo 1 dzialke dalej sa identyczne mobgridnery i nie zostały zmniejszone !!!!!


RE: Co to ma byc ! - Cichusek - 02-11-2017

naucz sie czytac ze zrozumieniem! juz trzeci razy wklejamy ci ten cytat:

(02-11-2017, 13:56)Cichusek napisał(a): u magdy i sobczi (dwa mobgrindery blizej spawnu) tez jest tylko 10 pieter, reszta wyzej jest klasyczna i nie ma tam redstone.
te tloki, ktore widac wyzej, sa pozostaloscia po takim grinderze.

moze napisze innymi slowami jak tego nie rozumiesz:
owszem, tamte dwa mobgrindery maja tloki do samej gory, ale tylko do 10 pietra sa aktywne, bo dalej juz sa normalne pietra klasycznego mobgrindera.
po prostu wlasciciele dzialek nie usuneli tych tlokow, bo im sie nie chcialo.
wejdz do srodka jak nadal nie wierzysz.