Forum | Sky-Land.pl | Sieć Serwerów Minecraft 1.8 - 1.20
Pomysły - Wersja do druku

+- Forum | Sky-Land.pl | Sieć Serwerów Minecraft 1.8 - 1.20 (https://forum.sky-land.pl)
+-- Dział: Nasze serwery: (https://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=116)
+--- Dział: Classic (https://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=92)
+---- Dział: Propozycje (https://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=104)
+---- Wątek: Pomysły (/showthread.php?tid=20335)

Strony: 1 2


Pomysły - Ks_Edwald - 05-29-2016

Witam,
Mam parę propozycji:
-Dodanie sklepu oraz skupu dla VIP i SVIP (rozchodzi się o dodanie Kwarcu i innych minerałów z netheru i rzeczy których nie idzie zdobyć lub idzie ale bardzo ciężko. Podejrzewam ,że zwiększyła by się Kupowanie rangi )
-Gdy kupując Vipa dostaje się 10 exp. a gdy kupując SVipa dostając 20 exp.
-Dodanie Na Spawnie Tabliczki informujące kto jest w administracji
-Zrobienie konkursu - (To jest tylko propozycja!) Konkurs na zrobienie Spawna kiedy to Administracja wybierze zwycięzce (lub zrobienie głosowania) a do wygrania by był np. Vip
- dodanie nowego moderatora
- wyłączenie Pvp w Netherze
Myślę ze Pomysły są fajne Smile
Pozdrawiam


RE: Pomysły - Jokris100 - 05-29-2016

Popieram to bardzo mi się podoba i wogóle fajny pomyśł Smile


RE: Pomysły - Hauranne - 05-29-2016

Nether to pieklo... Powinno tam byc raczej pvp, co do kwarcu to nie bylabym taka pewna. Wystarczy ze 20 minut posiedzisz sobie z kilofem szcz. 3 i juz masz od cholery kwarcu. Moderatora raczej wybierze sam Cichusek, także no. Z tym expem tez jakos niezbyt. Wystarczy ze pojdziesz na warp dzialek, rozejrzysz się za grinderem i już masz przecież. Projekty spawnu bodajże mozna podsylac Cichemu na pw, wiec nie rozumiem po co taki konkurs :> co do tabliczek to jestem na tak xd


RE: Pomysły - Ks_Edwald - 05-29-2016

(05-29-2016, 08:46)Hauranne napisał(a): Nether to pieklo... Powinno tam byc raczej pvp, co do kwarcu to nie bylabym taka pewna. Wystarczy ze 20 minut posiedzisz sobie z kilofem szcz. 3 i juz masz od cholery kwarcu. Moderatora raczej wybierze sam Cichusek, także no. Z tym expem tez jakos niezbyt. Wystarczy ze pojdziesz na warp dzialek, rozejrzysz się za grinderem i już masz przecież. Projekty spawnu bodajże mozna podsylac Cichemu na pw, wiec nie rozumiem po co taki konkurs :> co do tabliczek to jestem na tak xd

Ale rozchodzi się o to ,że zwiększyło by się Kupywanie Vipa a sklep dla vip to jest świetna propozycja !


RE: Pomysły - Hauranne - 05-29-2016

Ale przecież nikt chyba nie bedzie kupowal vipa dla jednego typu surowców. Mozna po prostu dodać kwarc do sklepu... Vip i tak jest dobrą sprawą, bo jest możliwe tepanie się c: w sklepie vip musiałoby być z ponad 20 itemow, ktore są trudne do zdobycia, bądź wcale ich nie ma. Po co sklep vip, skoro itki z netheru masz w netherze? Nieopłacalne to


RE: Pomysły - Ks_Edwald - 05-29-2016

ale już był wątek o dodanie kwarcu lecz administracja się na to ni zgodziła :'(


RE: Pomysły - Hauranne - 05-29-2016

Bo jest łatwo dostępny Smile wątpię w wprowadzenie jakiejkolwiek propozycji wyżej wymienionych ale no, nic nie poradzisz. Po prostu nie ma takiej potrzeby


RE: Pomysły - Ks_Edwald - 05-29-2016

Jest potrzeba i to wielka co chwile wisze na czacie "Kto sprzeda kwarc pisze 123 Pilnie!"


RE: Pomysły - Hauranne - 05-29-2016

No tak. Ludziom po prostu nie chce się sprzedawać często bo są zajęci


RE: Pomysły - Iam - 05-29-2016

Sklep dla VIPów i SuperVIPów - popieram, z jednym małym dodatkiem - byłyby tam bloczki trudne lub niemożliwe do zdobycia (z wyjątkiem endstone, bo ten ma swoją wyjątkową rolę) albo po prostu sklep z tymi samymi itemami tylko, że taniej by się kupowało i drożej by się sprzedawało (użyteczne i to bardzo). Sklepik mógłby być za spawnem albo schowany pod ziemią. Żeby nie było zakłopotania od strony administracji to wystarczy zrobić zakaz /sethome za pomocą cuboida, a tabliczkę z warpem lub komendę z warpem dać pod essentials dla VIPów (essentials jest już na prisonie dla setów VIP).

Dostawanie leveli wraz z kupowaniem VIPa/SuperVIPa? Czemu nie? To tylko "drobne" dodanie jednej lub kilku linijek kodu w pluginie.

Tabliczki z członkami administracji? Drobna rzecz, nie zaszkodzi.

Konkurs? Mi to obojętnie. I tak Cichuskowi można mapki podsyłać na PW.

Dodanie moderatora? Zawsze, byle uczciwy, obiektywny i surowo karający.

Wyłączenie PvP w netherze? Yyyy, średnio, bo w piekle dzieją się złe rzeczy. czyli zabójstwa też.