Forum | Sky-Land.pl | Sieć Serwerów Minecraft 1.8 - 1.20
Five Nights At Freddy's Tu możesz o nim Pogadać o Fnaf - Wersja do druku

+- Forum | Sky-Land.pl | Sieć Serwerów Minecraft 1.8 - 1.20 (https://forum.sky-land.pl)
+-- Dział: Inne (https://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Off-topic (https://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Wątek: Five Nights At Freddy's Tu możesz o nim Pogadać o Fnaf (/showthread.php?tid=15078)

Strony: 1 2 3 4


Five Nights At Freddy's Tu możesz o nim Pogadać o Fnaf - Jawel - 05-07-2015

Tak jak w temacie
========================================================
Five Nights At Freddy's
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Podobno w kinach Big Grin A ja wole książke
Mandzio ci wytłumaczy FNafa ! :3
------------------------------------------------------------------------------------------------------
A tu kurdi fajno piosenka no D:Die In A Fire[/code][/php][/quote]
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Króciutka teoria
----------------------
Wcielamy się w stróża nocnego który ma pilnować psujących i atakujących się animatroników . Spozoru gra wydaje się o Horror I Jumpscare ale spostrzegawczy gracz może zauważyć w niej Historie Tajemniczą i mroczną .Czwórka dzieci w 1 części gry zostaje zabita i umieszczona w ciałach animatroników przez Marionetkę.Występuje także który dlamnie zpozoru wydaje się jedyną postacią Najbardziej tajemniczą i Bez żadnego oznaku się wyskakuje.w 2 części jest Toy Freddy Chica Bonny Foxy są te podstawowe czyli Freddy Chica Bonny Foxy. w minigierce Podaruj prezenty,podaruj życie możemy zauważyć na zewnątrz dziecko marionetka daje kostiumy (taka jak mój awatar) i je ożywia.płacze.płacze coraz bardziej podejżdża samochód a z niego wychodzi męrzczyzna (purple Guy).Zabije je tak samo z resztą animatroników.W 3 częsci zostaje dodany spingtrap czyli po zniszczeniu animatroników (Freddy CHica Bonny Foxy)wychodzą z nich dusze dzeci i zapędzją go do jego stroju.Został zaklęty przez marionetke aby ZMIEŻDŻYĆ jego ciało. Lecz więcej u mandzia Big Grin


RE: Five Nights At Freddy's Tu możesz o nim Pogadać - MatiMaSkrypty - 05-07-2015

Gdy robisz jakiś wątek to w nazwie pisz to dokładnie co chcesz przekać a w wątku dłużej napisz, bo to słabo opisane.

TAPATALK


RE: Five Nights At Freddy's Tu możesz o nim Pogadać o Fnafi - Raditz - 05-07-2015

Popraw tytuł. Powinno być "FNAF", a nie "Fnafi".


RE: Five Nights At Freddy's Tu możesz o nim Pogadać o Fnafi - Frost - 05-07-2015

Offtop schodzi na psy. Co raz idiotyczniejsze wątki...

Wysłane z mojego GT-P5100 przy użyciu Tapatalka


RE: Five Nights At Freddy's Tu możesz o nim Pogadać o Fnafi - MatiMaSkrypty - 05-07-2015

(05-07-2015, 19:21)Raditz napisał(a): Popraw tytuł. Powinno być "FNAF", a nie "Fnafi".
A dokładniej "FNaF"

TAPATALK


RE: Five Nights At Freddy's Tu możesz o nim Pogadać o Fnaf - Jawel - 05-07-2015

Bo nie wiecie to się nie czepiać


RE: Five Nights At Freddy's Tu możesz o nim Pogadać o Fnaf - Frost - 05-07-2015

Nie.

Wysłane z mojego GT-P5100 przy użyciu Tapatalka


RE: Five Nights At Freddy's Tu możesz o nim Pogadać o Fnaf - MatiMaSkrypty - 05-07-2015

(05-07-2015, 19:29)Jawel napisał(a): Bo nie wiecie to się nie czepiać

Zamiast tegi "Bo" nie powinno być "Jak"

TAPATALK


RE: Five Nights At Freddy's Tu możesz o nim Pogadać o Fnaf - Frost - 05-07-2015

(05-07-2015, 19:07)Jawel napisał(a): Został zaklęty przez marionetke aby ZMIEŻDŻYĆ jego ciało.

On nie został zaklety... Poprostu wszedł w strój i "ZMIEŻDŻONY"

Wysłane z mojego GT-P5100 przy użyciu Tapatalka


RE: Five Nights At Freddy's Tu możesz o nim Pogadać o Fnaf - Jawel - 05-07-2015

Struj został zaklęty Przez marionetkę po to aby Mogę się tak wyrazić ,,Zmasakrować,, go