Forum | Sky-Land.pl | Sieć Serwerów Minecraft 1.8 - 1.20
Unban - Wersja do druku

+- Forum | Sky-Land.pl | Sieć Serwerów Minecraft 1.8 - 1.20 (https://forum.sky-land.pl)
+-- Dział: Nasze serwery: (https://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=116)
+--- Dział: Classic (https://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=92)
+---- Dział: Ogólne (https://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=103)
+---- Wątek: Unban (/showthread.php?tid=10733)

Strony: 1 2


Unban - bartekWOT55 - 09-19-2014

Witam Cichusek, przepraszam za cheaty, bo 3 raz mnie hayer zbanował za cheaty. Usunąłem huzuni i mam czysty minecraft 1.8. Wiem że 3 bany i perm ale błagam cię na kolanach Cichusek żebyś mnie odbanował, skyland jest dla mnie najlepszym serwerem od kiedy tu gram. Już niegram na innym serwerze, mam tu kumpli. Żałuję tego co zrobiłem, liczę na to że mnie odbanujesz przepraszam całą administrację za huzuni, błagam o Unbana, zrób wyjątek proszę.
Pozdro Cichusek, błagam na kolanach zgódź się.


RE: Unban - MatiMaSkrypty - 09-19-2014

za dużo razy się to zdarzyło a by dać ci UnBana pewnie nie da


RE: Unban - Frost - 09-19-2014

(09-19-2014, 19:52)bartekWOT55 napisał(a): Witam Cichusek, przepraszam za cheaty, bo 3 raz mnie hayer zbanował za cheaty. Usunąłem huzuni i mam czysty minecraft 1.8. Wiem że 3 bany i perm ale błagam cię na kolanach Cichusek żebyś mnie odbanował, skyland jest dla mnie najlepszym serwerem od kiedy tu gram. Już niegram na innym serwerze, mam tu kumpli. Żałuję tego co zrobiłem, liczę na to że mnie odbanujesz przepraszam całą administrację za huzuni, błagam o Unbana, zrób wyjątek proszę.
Pozdro Cichusek, błagam na kolanach zgódź się.

Ale po 3 banach nie powinno byc UB, miales 3 szanse... Ale ich nie wykorzystales,
na miejscu administracji nie dawalbym ub


RE: Unban - bartekWOT55 - 09-19-2014

Man nadzieję że Cichusek mnie w tym najważniejszym wątkiem jaki napisałem wysłucha


RE: Unban - Hayer - 09-19-2014

3 bany + zmienianie wielkości liter w nicku w celu wejścia na serwer oraz "/m Hayer e" lub "/m Hayer elo" po czym "Exit". Yep.
[Obrazek: 6GOrP6T.png]

W sumie to już dużo razy "usuwałeś huzuni"
bartekWOT55 napisał(a):Cześć hayer, dasz mi ostatniom szansę? proszę cię kocham sky land a tu ban na zawsze za to huzuni, proszę cię, odinstaluje to badziewie, daj szansę tyle tu gram, szkoda mi protów 4 i mieczy 5/2 z enderchestu. Znamy się przecież i wgl daj mi ostatniom szansę ja odinstaluje to, plis, odpisz nie chce mieć bana na ulubionym serwie. Jak nie to trudno, koniec z MC wgl. Pozdro, odbanuj ja usunę to huzuni.
bartekWOT55 napisał(a):Proszę cię hayer, odbanuj, wiem że nie nie usunąłem tego huzuni ale teraz daje ci pewność na 100000% że już na tym nie gram. Mam czysty 1.8 bo na aktualizacje czekałem. I tu na skyland 1.8 jest a tu ban na zawsze i pisze do tego ,,papa" XD pliska odbanuj, odpuść tego perma i weź na krócej mam już 1.8 minecraft czysty. Ehh jak nie to trudno koniec z Minecraft i pozdro, zobacze na wieczór co odpisałeś tylko, jak napiszesz nie to ta wiadomość jest moją ostatnią do cb i tyle. nara, pozdro.


Jest za co cię odbanować... Prawie.


RE: Unban - bartekWOT55 - 09-19-2014

Przepraszam Cię hayer za to, ale błagam o Unbana . I teraz Niemam huzuni na 100%, mam czysty minecraft 1.8. Jak mnie teraz na huzuni złapiesz to cichy mi konto usuwa ok? wiem że huzuni 2 razy usuwałem ale teraz mam już czysty minecraft 1.8


RE: Unban - MatiMaSkrypty - 09-19-2014

jak najwyżej unban to tylko na czas wejścia cichego

każda wizyta kontrolowana przez adminów to może będzie ale pewnie już w ogóle nie dostanie UnBana


RE: Unban - HubPlayGames - 09-20-2014

Ja nie wiem, takich graczy jak Mr_Krystian czy inne huzuni, które nie znają przycisku off, to perma nie ma, a dla tak fajnego gracza co raz za miesiąc użyje huzuni to Hayer widzi....


RE: Unban - Oneil - 09-20-2014

(09-20-2014, 07:37)Hubertsawicki napisał(a): Ja nie wiem, takich graczy jak Mr_Krystian czy inne huzuni, które nie znają przycisku off, to perma nie ma, a dla tak fajnego gracza co raz za miesiąc użyje huzuni to Hayer widzi....
O raz za dużo, w ogóle nie można używać. On był już banowany kilkukrotnie za cheaty i za każdym razem obiecywał, że nie będzie ich używał. Obietnic nie dotrzymał. Więc czym się różni ta prośba o odbanowanie od jego poprzednich?
Hayer go pewnie obserwował, bo mu już podpadł i był w "grupie podejrzanych".
Widzę, rzucasz poważnym oskarżeniem w stosunku do gracza Mr_Krystian. Masz na to dowód? Bo tylko tak można mu (i innym graczom) udowodnić cheaty. Nie ma niestety takiego mechanizmu, który by je bezbłędnie wykrył.


RE: Unban - Bzyczek2001 - 09-20-2014

(09-20-2014, 07:37)Hubertsawicki napisał(a): a dla tak fajnego gracza co raz za miesiąc użyje huzuni to Hayer widzi....

"Fajny" gracz nie powinien mieć cheatów, tymbardziej że 3 razy go za to samo zbanowali : )tak btw gdyby był to jego "ulubiony serwer" to po 1 zbanowaniu skończył by z cheatami, ale on to lekceważył i nadal jechał na huzuni.
Prosze miscrosoft usuń stivósów...