Forum | Sky-Land.pl | Sieć Serwerów Minecraft 1.8 - 1.20
(pewny) PORADNIK DLA NOWYCH GRACZY SERVERA/UZYTKOWNIKOW FORUM - Wersja do druku

+- Forum | Sky-Land.pl | Sieć Serwerów Minecraft 1.8 - 1.20 (https://forum.sky-land.pl)
+-- Dział: Inne (https://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Off-topic (https://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Wątek: (pewny) PORADNIK DLA NOWYCH GRACZY SERVERA/UZYTKOWNIKOW FORUM (/showthread.php?tid=10039)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: (pewny) PORADNIK DLA NOWYCH GRACZY SERVERA/UZYTKOWNIKOW FORUM - Varille - 08-18-2014

(08-17-2014, 14:20)AboundPL napisał(a): Nom poradnik super.
Przydałoby się go trochę upiększyć, powiększyć niektóre rzeczy, pokolorować i wszystko byłoby super, ale ogólnie fajny, 2/10 Big Grin

Nie pomagasz.


RE: (pewny) PORADNIK DLA NOWYCH GRACZY SERVERA/UZYTKOWNIKOW FORUM - Erbek - 08-18-2014

(08-18-2014, 06:40)natalia997851 napisał(a):
(08-17-2014, 14:20)AboundPL napisał(a): Nom poradnik super.
Przydałoby się go trochę upiększyć, powiększyć niektóre rzeczy, pokolorować i wszystko byłoby super, ale ogólnie fajny, 2/10 Big Grin

Nie pomagasz.

No ja go poprawiłem, a wszyscy to mają w dupie Cry


RE: (pewny) PORADNIK DLA NOWYCH GRACZY SERVERA/UZYTKOWNIKOW FORUM - Varille - 08-18-2014

Nie wszyscy. Ja nie mam. ;C


RE: (pewny) PORADNIK DLA NOWYCH GRACZY SERVERA/UZYTKOWNIKOW FORUM - lee32147 - 08-18-2014

@Rzułf
Może wyślij link do Cichego, bo nie wiadomo, czy widział.
Lekko poprawić, pokolorować i powiększyć i można na stronę główną forum dać.


RE: (pewny) PORADNIK DLA NOWYCH GRACZY SERVERA/UZYTKOWNIKOW FORUM - Varille - 08-18-2014

Wazne, ze by Turtel.
Juz takie drobiazgi chyba dopracuje. Kolory, powiekszenie tekstu itp.


RE: (pewny) PORADNIK DLA NOWYCH GRACZY SERVERA/UZYTKOWNIKOW FORUM - ReDsS - 08-18-2014

A czy ja się podniecam sygną ? Stwierdzam że Turtel się postarał, a jak zmieni to już 100% nie będzie to jego praca


RE: (pewny) PORADNIK DLA NOWYCH GRACZY SERVERA/UZYTKOWNIKOW FORUM - Frost - 08-18-2014

tak, bo to nie twoj XD


RE: (pewny) PORADNIK DLA NOWYCH GRACZY SERVERA/UZYTKOWNIKOW FORUM - ReDsS - 08-18-2014

Karabin nie jest mój ale mam taki sam+ Władowany cały nowy g-box i inne duperele
btw. chodziło o inną sygne


RE: (pewny) PORADNIK DLA NOWYCH GRACZY SERVERA/UZYTKOWNIKOW FORUM - MrMcTurtle - 08-19-2014

Potrujny spam jest specjalnie...

Garden I reszta "EEE, EJ EJ EEE JA JESTE OD ROK NO" Poleczam zobaczyc dzial "Ekipa Forum" BO WEDLUG TEGO TO ROBILEM.
Co do kolorkow I reszty, planowalem to zrobic ale, watek ten pisalem o 4rano I mi sie nie chcialo Smile



Ps, nie robilem tego dla ocen(y) ale (dziekuje) co do QUADA TO WOLE MOTORYNKE oraz lee, jesli przez "chyba nikt mi nie ufa" chodzilo ci oto ze, nie ma cie na liscie powiedz mi, kiedy z toba gralem? Oraz przeczytaj jeszcze raz, pisze tam OSOBISTA czyli "moja", "wedlug mnie", "dla mnie" Wink


RE: (pewny) PORADNIK DLA NOWYCH GRACZY SERVERA/UZYTKOWNIKOW FORUM - lee32147 - 08-19-2014

Co do mnie to jest taki problem, że oprócz Minecraft gram też w cs'a na serwerze BF2, na którym mam już 20 odznak (reset był 1 sierpnia) oraz wczoraj zainstalowałem Painkiller. W Minecrafta gram może z raz na tydzień na godzinkę. Chyba nigdy nie wymieniałem się z nikim na serwerze. Ostatni raz był jeszcze jak były skrzynkowe sklepiki.