Forum | Sky-Land.pl | Sieć Serwerów Minecraft 1.8 - 1.20
po co ja to robię? (Mapa pvp) - Wersja do druku

+- Forum | Sky-Land.pl | Sieć Serwerów Minecraft 1.8 - 1.20 (https://forum.sky-land.pl)
+-- Dział: Nasze serwery: (https://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=116)
+--- Dział: PvP z Pistoletami (https://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=94)
+---- Dział: Ogólne (https://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=111)
+---- Wątek: po co ja to robię? (Mapa pvp) (/showthread.php?tid=32562)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: po co ja to robię? (Mapa pvp) - Croxx - 11-17-2017

(11-17-2017, 12:24)Invi napisał(a): I jeszcze jedno: co wy macie do tych snajperów? Skoro nauczyli się strzelać i są w tym dobrzy to dlaczego tak na siłę chcecie ich wyeliminować? Włożyli w to dużo czasu i pracy, a Wy próbujecie usunąć grę snajperką.

kto rzeczywiscie umie grac snajperką to zawsze sobie poradzi xd

chodzi o to zeby zniwelowac panowanie snajperów na mapie, teraz najbardziej skutecznym sposobem na zabicie snajpera jest samemu stanie sie snajperem
i jak to mawiała pasta: "I was sniped by a man named fucksnipers. I asked him to explain this hypocrisy. So he said, "He who snipes snipers, runs the risk of becoming a sniper himself. If you gaze into the scope, the scope gazes back".

i dzieki temu na serwerze latają sami snajperzy i gra staje sie po prostu nudna

dla mnie fajnie by bylo jakby mapa zmieniała sie np co miesiac, mamy pule kilku map i sa zmieniane jako glowna arena co jakis czas
zwalczyłoby to jak dla mnie monotonnosc i wprowadziło więcej życia na pvp

ale jak wiadomo: nie ma czasu
;/ ehh


RE: po co ja to robię? (Mapa pvp) - KS_xD - 11-17-2017

Ja raczej za 3 ;p tylko gdzie na tym spawnie od oskiego się to zmieści ?


RE: po co ja to robię? (Mapa pvp) - Oskier - 11-17-2017

(11-17-2017, 13:36)Croxx napisał(a):
(11-17-2017, 12:24)Invi napisał(a): I jeszcze jedno: co wy macie do tych snajperów? Skoro nauczyli się strzelać i są w tym dobrzy to dlaczego tak na siłę chcecie ich wyeliminować? Włożyli w to dużo czasu i pracy, a Wy próbujecie usunąć grę snajperką.

kto rzeczywiscie umie grac snajperką to zawsze sobie poradzi xd

chodzi o to zeby zniwelowac panowanie snajperów na mapie, teraz najbardziej skutecznym sposobem na zabicie snajpera jest samemu stanie sie snajperem
i jak to mawiała pasta: "I was sniped by a man named fucksnipers. I asked him to explain this hypocrisy. So he said, "He who snipes snipers, runs the risk of becoming a sniper himself. If you gaze into the scope, the scope gazes back".

i dzieki temu na serwerze latają sami snajperzy i gra staje sie po prostu nudna

dla mnie fajnie by bylo jakby mapa zmieniała sie np co miesiac, mamy pule kilku map i sa zmieniane jako glowna arena co jakis czas
zwalczyłoby to jak dla mnie monotonnosc i wprowadziło więcej życia na pvp

ale jak wiadomo: nie ma czasu
;/ ehh

jak dla mnie fajnie wgl by bylo gdyby nowa edycja nastapila


RE: po co ja to robię? (Mapa pvp) - Croxx - 11-17-2017

A co ci zmieni ta nowa edycja. Ludzie którzy coś osiągnęli i mają ten lvl niech mają. Ktoś kto nie gra to ma kasowany i tyle

A rotacje map proponowałbym bardzo


RE: po co ja to robię? (Mapa pvp) - Oskier - 11-17-2017

chodzi mi bardziej o ponowna rywalizacje bo co maja zrobic inni gracze gdy hub ma nad nimi przewage np 80k lvl'a xd
+ twoje rotacje map


RE: po co ja to robię? (Mapa pvp) - Mieczuu - 11-17-2017

(11-17-2017, 15:55)Oskier napisał(a): chodzi mi bardziej o ponowna rywalizacje bo co maja zrobic inni gracze gdy hub ma nad nimi przewage np 80k lvl'a xd
+ twoje rotacje map

jak sie chce to mozna nawet przegonic Huba, ale trzeba chciec i grac.


RE: po co ja to robię? (Mapa pvp) - CruQ - 11-17-2017

szkoda że ten lvl to tylko liczba zabojstw.


RE: po co ja to robię? (Mapa pvp) - JTdiro - 11-17-2017

Halo, halo, to temat o mapce, nie o nowej edycji. Jeśli ktoś ma jakieś uwagi i propozycję, proszę pisać.

C.d tego, że jest zbyt mało miejsc do wylogowanie się, nie zgadzam się. Jest ich 6, na takiej małej mapie to wystarczy.

Postanowiłem trochę powiększyć tą mapę, w załączniku ss.

Cytat:I jeszcze jedno: co wy macie do tych snajperów?
Ponad połowa serwera gra snajperką, jak napisał Croxx - gra robi się nudna, jest mało osób, które grają mieczem. Pistolety to tylko dodatek, powinno być ich trochę mniej.


RE: po co ja to robię? (Mapa pvp) - Croxx - 11-17-2017

Nie powiększaj ;-; taki rozmiar był w porządku


RE: po co ja to robię? (Mapa pvp) - JTdiro - 11-17-2017

(11-17-2017, 18:40)Croxx napisał(a): Nie powiększaj ;-; taki rozmiar był w porządku

Zależy mi na tym, żeby ta mapa została wprowadzona sama, nie doklejona do starej, nudnej mapy. Możesz powiększę ja do połowy lub 1/4 tego, co zaznaczyłem.