Archiwum Shoutboxa
Zabijaka jak byłem mały to oglądałem. Zawsze mi było smutno bo jak były te rodziny mieszkające w grzybie, to zawsze czerwonych pokazywali a niebieskich nie.
I gówno ci to do tego, że zmieniam nick, coś ci to przeszkadza? Zajmij się kulturką lepiej
Powiedziała osoba zmieniająca nick co miesiąc i krytykujące każdego kto lubi coś innego niż on. ;c
