Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
v twoja wypowiedz
avatar
Obstawiam ze ten tez Ci usuna bez odpowiedzi. Tak to juz jest. Sky totalitaryzm land.pl
avatar
4. Spam Pisz wyłącznie posty wnoszące coś konstruktywnego i nieodbiegające zbytnio od tematu. Tak ciężko to zrozumieć? Nie pisz tego, co już ktoś napisał, nie upominaj innych w temacie, nie zbaczaj z tematu, nie pisz postów w krótkim odstępie czasu (używaj opcji edytuj) i nie proponuj kar. Aż [ciach] postów na forum jest uznawanych za spam, z tego [ciach] autorów zostało ukaranych ostrzeżeniem. Nie cytuj także całych postów, tylko ich fragmenty.
avatar
ja tematu nie usuwalem
avatar
i szczerze nie wiem dlaczego temten watek zostal usuniety...
avatar
to w tamtym watku przyznalem tylko racje + dodalem jak jest
avatar
a tak nawiasem piszac
avatar
X D az napisze podanie
avatar
"nie chce mi sie bo i tak nic nie zdzialam" czyli wiesz, ze te twoje pisanie o bezpodstawnym warnie nie trzyma sie kupy, skoro wiesz, ze odwolanie nie pomoze i teraz tylko zgrywasz firafara zeby nie bylo
avatar
CBS nie chce mi sie bo i tak nic nie zdzialam Tongue wole zostac przy tym co jest a nie dostac kolejne % za cos co moglbym tam napisac Smile)
avatar
https://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=44263 no pewnie bo przeciez wyrzucanie beacona z eq albo zniszczenie zajmuje przeciez 30 lat
avatar
.
avatar
Wszystkie bany za nic
avatar
avatar
to ci wytlumacze
avatar
xblondik napisz odwolanie od ostrzezenia
avatar
xd
avatar
Sory toiru
avatar
Jeszcze z 30 tych D dodaj
avatar
-;-