Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
jeszcze osob sie nazbiera
avatar
-co ty gadasz
avatar
unban all
avatar
niestety masz rację Sad
avatar
20 osob przy czym potrafilo byc 100+ to zart, serwer upada od jakiegos roku i nie jest to kwestia szkoly czy tez pracy, bylo zdalne tyle miesiecy i jakos na trybach nie bylo duzej ilosci osob. Propozycji bylo mnostwo, ale te ktore byly wprowadzone mozna policzyc na palcach. Zmiany raz na jakis czas malo pomoga odżyć serwerowi biorac pod uwage inne serwery, na ktorych dzieje sie wiecej i czesciej. Zobaczymy jak bedzie wygladala sytuacja za kilka miesiecy, jezeli bedzie tak kiepsko tak jak teraz to polecam rozwazyc wylaczenie calego serwera, bo koszty jego utrzymania nie sa male, a jaki jest sens placic tyle pieniedzy za praktycznie ''pusty'' serwer. To tylko i wylacznie moje zdanie, mozecie sie z nim zgadzac badz tez nie.
avatar
podsyłałem gotowy plugin pod prisona, ale to nie ja decyduje o tym, co będzie, tylko cichy.
avatar
imho z nikogo sie nie smialismy (bynajmniej z mojej strony) i ja nigdzie nie pisałem o dużej ilości osób, a wręcz przeciwnie: próbuję też to w jakiś sposób ratować po prostu dając propozycje od siebie
avatar
XD
avatar
+
avatar
Jak ludzie ostrzegali i pisali posty ze trzeba to ratowac to sie z nich smialiscie i pisaliscie ze wszystko jest ok
avatar
Cały czas zaslaniacie sie tym że teraz nie jest pora ze duzo osob jest, piszecie to caly czas
avatar
ja ciebie szanuje hezquu ale tobie to muszę coś napisać
avatar
po godzinach pracy i szkolnych również tryby nie biją rekordów aktywnych graczy
avatar
niektorzy tez moze pracuja?
avatar
szkolka?
avatar
0 osob na classicu, zero na pistoletach tylko kilka na innych trybach
avatar
co tak malo osob na tym serwie gra?
avatar
jajo
avatar
bayo
avatar
a teraz spadam, bayo