Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
jak chcesz to sobie dalej ciagnij temat, moze kiedys zrozumiesz ze skaczac do kazdego i klnac nie zdzialasz wiele, pozdrowki
avatar
i co do tych $, to tak - nie byly one uczciwe, gdyz to fiksel je bugowal, ale coz trzeba i tak napisac ze wie sie lepiej...
avatar
tyle ze ja nigdzie nie napisalem na co wydajesz, malo mnie to interesuje, po prostu pokazuje jak twoje niektore slowa sa glupota. "pyskowke"?? spojrz na twoje odpowiedzi w watku i wtedy sie zastanow kto do kazdego pyskuje.
avatar
elvikom raczej wiesz ze ani tego ani tego nie odzyskasz, a policja tez z tym nic nie zrobi, wiec nie warto
avatar
nie mozecie skonczyc tego? fiksel ma bana, kasa zostala zabrana, po co drazyc temat lol
avatar
@h3zquu: "cichy ci zabral nie uczciwie zarobione pieniadze" aha czyli zarobilem je nieuczciwie, kupujac od fiksela za prawdziwy hajs (tak hesku, ten dluuugi wyraz pisze sie razem) ? Wow !
avatar
To hesku zaczal podjazdy na co wydaje pieniadze, chociaz guzik to go powinno obchodzic.
avatar
I w ktorym miejscu wyzywam pomocnikow?
avatar
piterox kolo wentyla mi to lata czy strace konto czy nie, ale wez zobacz kto zaczal ta pyskowke, naprawde przewin w dol i zobacz zanim zaczniesz pisac bez sensu.
avatar
bo oprocz straty kasy mozesz miec strate konta
avatar
ELVIKOM ja rozumiem, że żal ci kasy ale wyzywając pomocników pogarszasz sytuacje
avatar
Masz racje ofc ale po co czas marnować
avatar
Do ludzi i tak nie dotrze
avatar
Daniel weź miej wysrane już w to
avatar
a jezeli bez kolokwializmow nie potrafisz napisac prostego zdania, to najlepiej juz nie odpisuj, bo wprowadzasz (okresle to po swojemu) "toksyczna atmosfere". "za duzo sobie pozwalasz" - bo napisalem, ze sie gubisz w slowach? xDD!
avatar
maybe, bo ci cichy zabral nie ucziciwie zarobione $ to masz wyrzuty do calego swiata, jakby kazdy byl winny. moze i nie jestem idealny dla kazdego, ale ty w swietle innych lepszy z reszta lepszy nie jestes co pokazuje twoje zachowanie.
avatar
Twoje zachowanie @hesku jako pomocnika jest wytlumaczeniem, dlaczego na sky-landzie gra coraz mniej osob, po prostu wprowadzasz ch** atmosfere.
avatar
juz sie gubi w slowach...
avatar
xD
avatar
XdDD