Ja chciałem wrócić ale już raczej sobie odpuszczę :d
Archiwum Shoutboxa
ja tam teraz nie ogarniam co się dzieje w mc muszę ogarnąć parę spraw w realu i zainteresuje się grą
Boczek chociaż byś napisał prawdę jak jest a nie czytasz po kryjomu shotuboxa xd
A tak na poważnie. Co się dziwić że Cichusek nawet nie odpisze jak by wywalił Boczka i Tailsa to nikogo by nie było w administracji i wtedy by musiał brać jakiś randomów xDD

