Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Dobra ub mam chyba xd
avatar
Hej
avatar
Hej
avatar
Hi
avatar
Hejka Smile
avatar
Haha
avatar
za nauke sie wez XD
avatar
Dobranoc
avatar
Ja tam nie lubie grac w sumie wole seriale ogladac czy cos innego robic xd
avatar
Dobranoc :p
avatar
Grałam w to 2-3 lata temu xd
avatar
aha xd
avatar
Nie pamiętam jaka to była
avatar
Jedną *
avatar
Ja grałam w assasina 1 część
avatar
ja gdzieś o 1 pójdę
avatar
spoko
avatar
Bo zaraz idę spać hehe XD
avatar
Ja chciałabym wrócić ale nie mogę Big Grin
avatar
Wolę sobie w Wiedzmina 3 albo w inne gry