Będziecie żyć
Archiwum Shoutboxa

bambis ty to sklej leb bo nikt do ciebie nie pisze sam placzesz ze ci dokuczam potem i lecisz do modzika z skarga na mnie
@Harold31 @"Fabian0507 Fabian0507" @ZabijakaPL1337 Po co to piszecie?xD Zycie dostaje sie czasem perma za nic.. I czasem z powodem. Oni decydują o tym..
wiec nie rozumiem czemu wchodzisz w ta rozmowe jak nikt cie o zdanie nie pyta
I co myślisz że w roku będziesz dostać kilka razy bana za cheaty i wszystko będzie się kasowało i w nieskończoność będziesz mógł grać na cheatach?Xd

Ale róbcie co chcecie, później się dziwcie że perm "bez powodu"
Powinniście to zrozumieć. I nie kłócić się bo to pogarsza sprawe.
Gracze czasem dostaną perma z powodem i bez..