I tak mi nie oddaliście kasy
Archiwum Shoutboxa
"Toiru jezeli nie jest napisane to skąd mogłem wiedzieć" bo sam mi zgłaszałeś oszustwo kiedyś XD
Toiru jezeli nie jest napisane to skąd mogłem wiedzieć, oszustwa w REALU rozumiem ale w grze 

To bez regulaminu nie wiesz że oszustwa są karalne? To chyba oczywiste, na liście banów są za oszustwa, Cichy daje za oszustwa i chyba zdrowy rozsądek mówi że to karalne. x
