XDDD
Archiwum Shoutboxa
bo pierwszy raz widzę żeby jakies dzecko na serwerze odwalało coś takiego XD a na przyszłośc jak czegoś nie umiesz to się tym nie popisuj XD
tak na przyszłość, czasownik umierać w czasie Perfekt ma czasownik posiłkowy sein a nie haben
)
)zobacz na twoje zachowanie, ustawienie mojego prof z przekreśleniem, reputacja, syngnatura, tak tylko dzici robia XD
Mam szacunek do drugiej osoby niezależnie czy jest głupia, czy biedna, czy gra gorzej
Napisz mi tylko ile masz lat żebym wiedział z kim rozmawiam i czy ta rozmowa ma sens
Ja się nie śmieję z Ciebie. Przytaczam właściwe argumenty na poparcie swojej decyzji, uzasadniam swoje myślenie. Z NIKOGO SIĘ NIE ŚMIEJĘ
piszesz mi że zachowuje się jakbym miał 9 lat a ty to przepraszam co robisz? XDDD jeszcze gorzej xDD!
Potrzebujesz kolegów żeby wyśmiewać innych, odwracasz kota ogonem zamiast wykazać się pokorą i przeprosić
Jestes idiotą, po prostu idiotą. Nie wiem, ile masz lat, ale chyba więcej niż 14. Zachowujesz się jakbyś miał 9..

Myslalem ze masz mniej lat lol