Ale zaspamione ;p
Archiwum Shoutboxa
Tak mialem cheaty , podkreslam "mialem" kiedys , i sie do tego Toiru przyznalem a Toiru mi zaufal.
O tej calej sprawie napisze na msg do Toiru bo teraz bezpodstawnie dostalem tego bana , chociaz obiecalem poprawe i slowa dotrzymalem.
Hm super czyli dostalem bana tylko dlatego ze boczek tak uwaza i nie chce mi zaufac? Czyli tylko Toiru mi uwierzyl , dzieki wielki .
