kazdy winny sie tlumaczy
Archiwum Shoutboxa
Wiesz saramtha bo jak cheatowalem 3 lata mojej gry to nie jestem w stanie sie zmienic
Bo przyznalem sie Toiru do wszystkich glupot ktore zrobilem , a on mi dal ostatnia szanse
Gdybym sie nie przyznal ze zrobilem te mk , obrazal , mial cheaty to Toiru by mnie odbanowal? Nie. Ale sie przyznalem . I go przeprosilem i naprawde bylo mi przykro za wszystko co robilem na niekorzysc serwera.
