SkleP
#1
Siemka ! mam do zaproponowania aby była komenda:
/sklep lub /warp sklep. Przydało by się to . np. /surowcowa lub /warp surowcowa i jeszcze /vip /warp vip. Przydało by się to
Cichy przemyśl to.
Pozdrawiam
12patryk12
#2
Beznadziejna propozycja.
Wielki problem przejść kilka kratek do portalu czy sklepu...
No na serio trzeba być aż tak leniwym? xd
Im mniej komend tym lepiej! I tyle w temacie ;p
#3
Ja jestem za, ponieważ...(Jezu tylko nie zadania z J.Polskiego xd) Nie chce mi się czekać 5 sek, żeby tp na spawn i iść do sklpu po 1 rzecz...xd
#4
(08-16-2014, 00:18)puyan07 napisał(a): Beznadziejna propozycja.
Im mniej komend tym lepiej! I tyle w temacie ;p

Bez przesady ;p
Jak jest /pvp, to czemu ma nie być /sklep?

Jestem za. Miałem kilka sytuacji, w których szybko potrzebowałem np. smyczy, to musiałem iść te "kilka kratek" i to mnie wkurza.

Albo jak mam cały ekwipunek piasku dusz by go sprzedać to wygodniej byłoby wpisywać /sklep zamiast iść ileś tam kratek.
Niedostępny
#5
w sumie... /sklep bardzo by ie przydał, bo to troszke daleko od spawnu i wkurza że trzeba tak łazić co chwile... /vip ? juz mniej bo vip od sklepu jest NAPRAWDĘ bilsko... moglo by tez byc /surowcowa /nether bo wtedy odrazu z dzialek przenosisz się do netheru... i np jak idziesz do portalu, to jakis vip idzie za tobą i uniemożliwia ci podróż w netherze pod groźbą śmierci... przemyśl cichy
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart
#6
e nie..
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości