i tak sie nei zgodzicie ale co tam , warto spróbować
#1
zrócie nową edycje zeby drop ze stone byl na przykład dodacie tą latarnie do sklepu xray będzie zbędny więc mniej cziterow. zgodzcie sie o ta edycja juz jest nudna ma sie kejwa z stackiem daix tak jak ja i gra staje sie banalna ....
#2
Zobacz, ja sobie znalazłem zajęcie. Buduje wieżowiec, mam kolejne rzeczy w planach.
Drop ze stone? Po co? Fajnie jest, czasami pójdę z kimś na surowcową i jest miło.
Cheaterów się tępi. Nigdy się nie wyeliminuje w 100%.
Latarnia ma być dodana.
Trzeba było nie zaznaczać sobie "kejwa" D:
Porób książeczki, sety, nwm.
Gdyby była nowa edycja to nikt by nie kupił gwiazdy, bo nie jest tak łatwo zarobić.

Na nie.
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#3
a kto mowil ze gwiazda to tania rzecz? teraz zarobic 100/200k to jest niespelna kilka godzin 5/6

po co robic mam sety jak na mnie idą albo logacze albo cizterzy ... nie ma sesu

zreszta nwa edycja nikt by gwiazdy nei kupil co to jest kurde serwer creative ze wejdziesz pograsz 5 min i masz 6 ebaconow czy cus ? zeby miec gwiazde trzeba chwile pograc a nei pograsz 1 dziec i masz gwaizde ...
#4
Już prawie rok bez edycji dodajcie ją rayz ma 100% racji
[Obrazek: 640?cb=20150630172217&path-prefix=pl]
Rak bez pośpiechu , ale...

#5
heh jawel zawsze wspierze xD jawel ty chyba jestes najzajebistszym graczem jakiego znam xd
#6
a kto mowil ze gwiazda to tania rzecz? teraz zarobic 100/200k to jest niespelna kilka godzin 5/6

Dawaj, przelej mi, skoro jest tak łatwo.
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#7
nie mam kase wydalem ale idziezsz na blaze robisz z 10 lopat wyd 3 idziesz kopac piasek dusz znam 2 wielkie miejsca gdzie jest piasek dusz z jednego jak bys all przekopal masz jakies 100/130 k a z drugiego jakies 50 mniej więcej .....

w godzine kopania masz z 80-100k

jawel jak sie nie zgodza to gramy od nowa we 2?
#8
nieeeee
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości