Obwinianie itd.
#1
Twój nick: 12Andik12
Nick oskarżonego: PolskiHarley i Jandupasrak
Opis sytuacji: Zaczęło sie tak : Gracz Jandupasrak napisał na czacie : dam kod sms na vipa za 10 diaxow" no to dobra ja tak o napisałem okej dam ci 10 diax (wiedzialem ze to nie mozliwe i oszust ale tak chciałem go sprawdzic wlasnie w 100%)
Przychodzi na dzialke mowi daj 10 diax, mowie daj pierwszy kod i ci dam diaxy) od razu uciekł z działki po czym napisał na czacie ogolnym ze jestem oszustem. Napisałem zeby uważać na gracza o danym nicku bo to wlasnie on oszukuje nie ja. Po chwili gracz PolskiHarley pisze do mnie, i mnie obwinia o obrażanie, oszustwo itd. Widać na screenach jego nie kulturalne zachowanie, itd. morał; Po prostu nie nawidze jak ktoś mnie obwinia że oszukuje i to bezpodstawnie i jeszcze jego koledzy mnie najeżdzaja i straszą. Jeszcze nikogo nie okradłem i nie zrobie tego,( widzimy jak gracz IstnY i polarny potwierdzaja moja uczciwość ) nie wyobrażam sobie okradać kogos a potem grać o tak jakby nic sie nie stało.
Dowód/Screen:Są 3 screeny.


Załączone pliki
.bmp   Oszust1.bmp (Rozmiar: 248.97 KB / Pobrań: 21)
.bmp   Oszust2.bmp (Rozmiar: 708.4 KB / Pobrań: 20)
.bmp   oszust3.bmp (Rozmiar: 615.06 KB / Pobrań: 20)
#2
Jedynie może dostać bana za ch*j ale to jest zacenzurowane wiec nie wiadomo z tym ;p

Wyklepane z mojego wojskowego Samsung Galaxy Trend.
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#3
Witam. Siedziałem na serverze gdyż zobaczyłem ten nie miły incydent, ten gracz "jandupasraka" po pierwsze powinien być zbanowany za nick po drugie kolesiowi brakuje kultury.... a po trzecie też tak miałem tylko z koniem... dałem mu konia a on mi nie dał diaxów. , koleś spami tym tekstem od dobrych dwóch dni. Założę się, że nie jednego w ten sposób nabrał. A przecież sprzedawanie kodów VIP jest karane banem. Bardzo proszę Administracje Sky-land o słuszne rozważenie tej skargi.



Z Poważeniem IstnY
#4
Dziwne ze go jeszcze nie zbanowali bo to oszust i zlodziej okradl mnie kiedys!!!
[ciach] ~Puyan
#5
Dupasrak jest nie do wytrzymania, tu się zgodzę. I te próby wydy..oszukania kogoś tym niby-vipem. NA syberię z nim;-D Co mi zrobił to nie powiem, ale powiem ze sporo stracilem xd
Albo bana ;p
[Obrazek: NkhtILJ.gif]
#6
Ja osobiście tego "jandupasraka" bym rozebrał i wysłał na Syberie. Normalnie jak w "Nagi instynkt przetrwania: ;P
#7
mhm.
zbanowany.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości