OMG SOS
#1
Exclamation 
Hej jeszcze wczoraj mogłem grać na sky-land.pl a dzisiaj wchodze a tu zostałeś zbanowany za multi konto co ???? niby dlaczego ja nie grałem na 2 kontach na raz a lbo ja gram na Mateuu20 !!! a to nie moja wina że był jakiś mateuuu20 wogule wczoraj później nie mogłólem wbić czemu co takiego zrobiłem !!!???
........................................UwU
Niedostępny
#2
Pewnie ktoś się podszywał http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=9540
#3
NO co właśnie miałem taki temat stworzyć bo jak wbiłem na serwa widziałen apis na czeci i przekleństwa ale to był Mateuuu20 bo mojego hasła nie zgadł po co mam takie rzeczy pisać ??? i ja niby mam pisać o sobie że jestem hu*em ??? no pomyslcie to dostanie ub tylko na Mtaeuu20 XD ale potem nie mogłem się zalogować Cry

dzwonie na 112 (tyle mam postów) XD
........................................UwU
Niedostępny
#4
ip jest to samo..
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
hmm jak patrząc na godz tego wątku to nie było mnie w domu ale ip kompa czy wi-fi ??
........................................UwU
Niedostępny
#6
nie ma ip kompa ani wifi.
ip to taki wielkocyferkowy numer ktory jest przyznawany gdy sie kupi internet u jakiegos dostawcy. nikt na swiecie nie ma takiego samego jak ty.
a ip z ktorego logowano sie wtedy na serwer na obydwu kontach jest takie samo. malo tego, teraz na forum uzywasz wlasnie tego samego.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#7
no spoko bo podejrzewam że to było wcześniej bo była u mnie znajoma nick Sweet_Lolik ale ona nigdy nie grała na sky-land.pl więc u mnie się zarejstrowała ale żuliła odemnie diaxy ale ja jej powiedziałem ze nie dam jedynie jakieś żelazo to onasię wkurzyła (wewnętrznie xd) i kiedy poszłem do kibelka prawdopodobine stworzyłla konto Mateuuu20 żeby się zemscić za te diaxy a ja póxniej nie mogłem wbić . ale wracając jak wyszłem to ona poszła na hate więc troche ją odprowadziłem a potem kuple byli na dworze więc zostałem i znowu potem fb yt itd. a dzisiaj rano wchodze a tu zostałeś zbanoany powód multikonto Sad to ja b ędzie z tym Cichusek ??? postaram się zeby tak nie robić i mieć kotrole Tongue możesz jej dać banik Big Grin

bo bradzo lubie ten serwer ja codziennie na nim gram to jedyny mój ulubiony serw Smile
........................................UwU
Niedostępny
#8
juz.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości