Coś dla działki.
#1
Witam.
Mam pewną propozycję co do działek. Mianowicie, chciałbym, aby była(o ile się da) jakaś komenda, która wyrzuca z działki daną osobę/wszystkich oprócz właściciela. Bo tacy kamperzy często potrafią nieźle wkurzyć, bo np.: nie można przy nich niszczyć bloków na działce, handlować też trudniej, nawet z wymieniarką itd. Wiem, że można powiedzieć ,,A co ci taki ktoś zrobi" lub ,,to się rzadko zdarza" ,,nie zapraszaj" Ale jak wiemy, bardzo często wpuszcza się różne osoby na działkę.

Oraz, jak juz pisał meldrox komendę <ignore>
[Obrazek: NkhtILJ.gif]
#2
och!! love Heart ktoś mnie popiera xD faktycznie można by opracowac takie cos co tepa na spawn osoby z działki... a ignore można by dodać nawet tylko dla vip, bo wlasnie zrobilem skarge na goscia co mnie wkurza długo juz...
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart
#3
No to lepsze zabezpieczenia na dzialce.Mi na prisonie jeszcze nikt nie wszedl bez pozwolenia.Nawet zwykla sciane z cobbla na 3 kratki i jak dla mnie po problemie.
Lub wystarczy isc na jakies 5 min np. na spawn i juz znudzi mu sie i pojdzie gdzies indziej.
-
Niedostępny
#4
Można zrobić tak, jak jest na skyblockach. Stworzyć po prostu whitelistę i blacklistę. Członek whitelisty mógłby odwiedzać działkę kiedy chce i bez potrzeby akceptowania, a członek blacklisty nie mógłby wejść na działkę komendą /p odwiedz, ani nie mógłby wejść na nią samą, na pieszo.
Można też dodać komendę /wyrzuc <nick>.
Niedostępny
#5
o to właśnie chodzi, i widziałem cie Filip na pistoletach!! hahaha XD a ten pomysł z blacklistą jest niezły
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart
#6
A wez wracaj do margonem... Cichy sie nie zgodzil ;p to nie
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości