Cała prawda o Sky-Land.pl WARTO PRZECZYTAĆ
#1
Kiedyś miałem wspaniałą wyspę bardzo długo na nią pracowałem świetnie mi się grało z dnia na dzień powstawało na niej coraz więcej coraz bardziej zaawansowanych rzeczy i ładniejszych robiłem eventy i pomagałem słabszym i zaczynającym graczom. Wyjechałem na 3 dni na wakacje gdy wróciłem postanowiłem pograć wbiłem na serwer po czym ukazał mi się komunikat że moje konto zostało zablokowane. Postanowiłem wbić na forum i napisać do administracji która odblokowała mi konto za co jej dziękuje. Gdy wbiłem po raz kolejny na serwer zalogowałem się i wszedłem na wyspę moim oczom ukazała się rudera na którą tak bardzo pracowałem i starałem się żeby była jak najładniejsza. Generator kamienia robiłem 2 dni gdy go skończyłem wyrzuciłem 15 diaxów na wyspie tak poprostu bo miałem dobry humor Ktoś rozwalił go tylko dlatego że dało mu to frajde. Coś na co pracowałem ze szczęściem przez miesiąc ktoś zniszczył w 1 dzień. Administracja uznała że nic się nie stało i że nie da się nic zrobić (bo przecież oni nie mają czasu na takie dzieci neo jak ja). Wiem że pomyślicie Dziecko Minecrafta które płacze bo mu klocki zniszczyli... . Ale ja to robiłem dla przyjemności i odprężenia bo przecież o to chodzi. Chciałem tylko pokazać wam jaki naprawdę jest Sky-Land od drugiej strony. Gra na nim pełno cziterów na których administracja ma za przeproszeniem wyj***ne I nie obchodzi ich to że prędzej czy pużniej Ich serwer zamieni się w ruderę tak jak moja wyspa.


Załączone pliki Miniatury
           
#2
Z jednej strony, masz rację. Sam się zastanawiam czy Cichy robi z serwerem coś poza odpowiadaniem "nie.", "nie da sie.", "pomyslimy", "zbanowany." bądź zdawkowym odpowiadaniem na pytanie.
Z drugiej strony, co zrobiłbyś na jego miejscu? Cofnął serwer o kilka dni bo komuś wyspę rozwalili? Rozumiem, że długo na nią pracowałeś, ale zastanów się, czego wymagasz.
Jeśli potrzebujesz ze mną kontaktu, szukaj mnie na Steam. Nick "64-RD", kot na avatarze.
Niedostępny
#3
Jeszcze jedno. Jakby ktoś zobaczył, że administracja Ci odnowiła jakoś wyspę, to też tego by chciał...
I wtedy Cichy miałby 10 wątków dziennie o to, aby komuś oddać itemki, naprawić wyspę, czy nie usuwać działki.
Niedostępny
#4
Faktycznie, to jest wielki minus tego serwera...
Ale pomyśl może czy przypadkiem kogoś nie dodałeś ? może ktoś ci się włamał na konto ?
Niedostępny
#5
Oczywiście administracja zniszczyła wyspe... tak... Co z tego, że jest ochrona i niszczyć mogą tylko mieszkańcy wyspy. No nie wiem co sie tam stało. Wielokrotnie pisaliśmy, że dodaje się na własną odpowiedzialność :/
Postaw się w sytuacji Cichego. To jest w sumie 8 serwerów. Są prace nad kolejnymi. Jeszcze się czasem trafi awaria.
Co do oddawania, to bez dowodu nic nie zrobimy, bo może ktoś mówi prawdę, a niektórzy spadli z 64 blokami diax przy budowie mob grindera.
Cheaterzy... co mogą zrobić? Można obyć się bez pvp, albo takiego zgłosić z jakimś filmikiem. Na innych serwerach też staramy się banować (i lecą te bany!).

Co do propozycji, to albo są słabe, zbędne, niepotrzebne, albo jeszcze coś innego.

Zobaczcie sobie czas online Cichego i porównajcie z byle kim. Jednak to on siedzi chyba najwięcej : D .

Zostawię na trochę otwarte.
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#6
Hayer ale chyba zamiast dodawać NOWE tryby nie lepiej byłoby ogarnąć stare ?
Niedostępny
#7
No proszę Cię... zamiast narzekać i krytykować administrację, to zacznij od nowa, bo to właściwie ty ustawiłeś sobie łatwe hasło albo dodałeś kogoś, kto zniszczył wyspę. Poza tym nie możemy być na każdym serwerze naraz, przez 24 godziny. Po to też są skargi. A byle komu tej rangi nie można dać Sad
#8
Bzyczek, potem jest "aaa admini nie angażują się w serwer zero nowości. dodajcie nowy serwer aaa"... milion propozycji "proponuje dodać serwer ... "
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#9
jakbym taki byl, to po co mialbym ci oddawax konto skoro nie dales zadnych dowodow? wlamali ci sie i zmienili haslo. i to niby moja wina? nikomu sie nie podaje hasla i ustawia sie je odpowiednio trudne. a nie jakies 1234 czy nawet i slowo. ma byc losowe np. j54Gfjbg65GJ. moje hasla maja 24 znaki i wlasnie tak wygladaja. i kazdy inny serwer powinien miec inne haslo.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#10
dodam cos jeszcze, bo poprzednio pisalem z telefoniku, a tam ciezko cos sensownego napisac Sad
wiem, ze pracowales nad wyspa dosc dlugo i ze miales wszystko ladnie poukladane, domki i wszystko bylo fajnie rozbudowane i ktos ci to zniszczyl.. no nic, zdarza sie i trzeba cos z tego wywnioskowac, przykro mi ze stwierdziles ze skyland to glupi serwer. moze po prostu wypada zmienic haslo, albo jak normalny czlowiek pograc na nowo. wedlug mnie fajnie czasem wszystko rzucic i zrobic jeszcze raz. plusem jest to, ze mozesz zrobic ladniejsza wyspe, bo jak buduje sie cos, to trzeba to wybudowac przynajmniej 3 razy w tym samym miejscu zeby nam odpowiadalo.

poza tym, tak jak napisal garden, co ja moge zrobic? przeciez nie cofne serwera, bo komus sie cos stalo. nie dam tez ci bonusa na start, bo to bedzie na fair wobec innych. po prostu ktos ci sie wlamal na konto i nie bardzo widze, zeby wina lezala po mojej stronie. nie wolno nikomu podawac hasel i trzeba je robic trudne, juz to pisalem. napisalem tez ci na pw, ze nie moge zbanowac graczy ktorych mi podales bo maja zmienne ip, tak samo jak ty. i jak ja mam sprawdzic to w logach jak nie dosc ze ty masz codziennie inny adres, to jeszcze oni inny, a na to wszystko macie tego samego dostawce internetowego i wasze adresy sa podobne jak dwie krople wody? :/ nic sie nie da zrobic i powinienes to zrozumiec.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości