Sklep na działce
#1
Na swojej działce mam sklep z diaxami i jak ktoś wejdzie automatycznie staje na płytki które zamykają przejście.
I dzisiaj gracz Loczek stanął i nie chciał wyjść pisząc ,,Nie wyjde jak mnie nie dodasz''.
Automatycznie 2 klientów stało na zewnątrz i czekało aż on wyjdzie ale on nie chciał.
Dlatego mam pytanie i prośbę

Pytanie?::
Czy mogę na dachu postawić lawę i gdy będzie taki klient po prostu go spalić? ale tylko tych co by tak robili i bym robił ss zawsze żeby był dowód jakby ktoś złożył skargę i żeby nie było ze bez potrzeby pale ludzi.

Prośba: Proszę o dodanie jakiejś komendy żeby można było wyrzucić gracza z działki jak przeszkadza coś w stylu /p wywal.
Wiem, że podobne posty były ale serio takie gracze w wieku 8 lat irytują i należy ich jakoś nauczyć porządku.

Dziękuje za uwagę i pozdrawiam Lee14.
Kliknij ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ ↓ Big Grin (Nowe konto)

[Obrazek: 08569828e18aaf32563016284a35d977.jpg]
#2
Mam inny pomysł który może być lepszy Smile
zamiast zalewać lawą może lepiej byłoby gdybyś pistonem mógł przesunąć kratkę załóżmy że dzwignia, on wpadł by do dołku z którego musiałby się wytepać na spawna.
Co do komendy to powinna być komenda /p deny ale nie wiem dlaczego lecz jej nie ma.
Niedostępny
#3
nie nie ;p
a pomysl gracza wyzej jest dobry. zrob w tym miejscu pistona to go przesunie i zepchnie do MALEJ dziury, gdzie po prostu utknie.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#4
Nie da się palić. Jeżeli jestem na serwerze to pisz ;p Zrób dołek na pistona/piston to "zdejmowania' hp, czyli taki na drugiej kratce, by przydusić, to się na pewno tepnie, chyba, że bogacz.
Don't be so serious. Please.
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości