Classic - Biedronka
#1
Ten wątek dotyczy Classica xD mianowicie: mojej Biedronki !! Big Grin jest juz zbudowana, prawie zrobione drugie piętro, po prostu świetnie... zamieszczam sweetfocie z hayerem xD z biedronki korzystał, podoba mu sie, a ja załączam LINK! (ciekawe do czego xD) subać! Big Grin

http://youtu.be/tvVr1nA_G3c


Załączone pliki Miniatury
               
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart
#2
http://prntscr.com/444274
Nie da się mieć głupszej nazwy kanału niż ta xD
Ale spoko, subik poszedł, why not.
Zepsułem, było 69 subów, a teraz jest 70 :c

A co do Biedronki, to pamiętam jeszcze tą starą, jak Meldrox jeszcze nie odszedł. Droga trochę była.
Ale trzeba przyznać, że mechanizm fajny Big Grin Automatyczny i tak dalej, chociaż każdy wolałby sklepiki tabliczkowe, bo są bardziej praktyczne. No ale trudno, nie ma sklepów tabliczkowych to trzeba zbudować coś swojego. Big Grin
Propsy Meldrox

A POD KONIEC NAWET NIE WIECIE JAK TEN "DŻINGIEL" BIEDRONKI MI WALNĄŁ W USZY, FULL SŁUCHAWKI, A TU DŻINGIEL BIEDRONKI.
Niedostępny
#3
Mogłeś zrobić "Stonka" Ale pomysł fajny
Stwórz to w offtop Nazwij to jakoś (Pierwszy sklep Biedronka xd)
+ za Art Biedronki
Mogą ci to zaliczyć jako nabijacie postów
#4
mam nadzieję że nie, i FLP... jeśli pamiętasz starą, to odwiedź tą xD troche przerobiłem
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart
#5
Ja chętnie ją odwiedze Smile przyjde coś kupić do nowego domku Smile
........................................UwU
Niedostępny
#6
mam soulsand, blazerody, bloki trawy... jajka i pare jeszcze innych rzeczy Big Grin oczywiście w.... niskich cenach xD
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart
#7
jezu biedronka, chyba pierdonka. Po za tym jak ty masz biedronkę to ja zrobie tesco
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#8
No rany ta spapugujesz z takim sklepem bo to był pomysł Meldroxa a ty spapugujesz tylko z inną nazwą Sad
........................................UwU
Niedostępny
#9
iii banicja za mój wizerunek :3

//przenoszę.
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#10
ej ale to tu nie powinno być!! bo to jest tylko dla ludzi z classica
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości