Działka :(
#1
Siema, gram u was od 2 miechów. Miesiąc temu zakupiłem VIP, miałem super działkę,farmę itp... Wczoraj wszedłem na classic potem na moją działkę. Zobaczyłem co mam w skrzynkach, włożyłem trochę itemków i wyszedłem. Dzisiaj zadzwonił do mnie kumpel z klasy i zaczyna grać na waszym serwie. Powiedziałem mu, że dodał go do działki, lecz gdy wpisywałem /dom, /p h pisało że nie mam działki Sad. Wiem że nie odzyskam itemków tylko jest coś nieogarnięte z plotme Sad proszę o zobaczenie tego tematu
[Obrazek: mca.png]
#2
whodzi po kolei
/dom:1 /dom:2 /dom:3
nie wchodzi jak masz obok działke obok drugiej jak będziesz sie na nią tepał to się nie usunie a jak bd chodził to bd jagby cb niebyło i nie byłeś przez 14 dni...
[Obrazek: 640?cb=20150630172217&path-prefix=pl]
Rak bez pośpiechu , ale...

#3
JA miałem tylko 2 działki i wchodze na nie a na drugi dzień nie mam!
[Obrazek: mca.png]
#4
obie ci usunelo? moze ktos ci sie wlamal na konto i skasowal?
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
Właśnie nikt mi się nie włamał, hasło mam nie do przebicia i to jest wykluczone,Itemy, wszystko mam do tej pory (te wszystkie co zawsze noszę przy sb tzn. kilofy miecze itp...) przy sobię i w enderchescie ale usunęło tylko działki i to wszystko, przedwczoraj miałem gł. działkę ale obok moja 2 zostałą usunięta a na nastepny dzien ta gł. też usunięta
To raczej bug plotme
[Obrazek: mca.png]
#6
(to nie spam jakby co) Cichy, sprawa jest... czy dałoby rade tak wyjątkowo (moge to zrobić za kupienie VIPa) przywrócić moją działke?? tą co szpanowałem tak, że jest automatyczna biedronka... chodzI mi o to, że pare dni przed zmianą wersji, włożyłem w podłoge prawie wszystkie bloki diax... nie mowie o odzyskaniu itemow... to co mi z grubsza potrzebne mam w endercheaście... ale naprawde: jeśli dałbyś radę (nawet się troszke pomęczyć), to ja ci moge zapłacić... bo szkoda mi tej działki troszke...

a do tematu: nawet bardzo dobre hasło jest do złamania... jak myślisz?? : Bigger258TiMe15isOVER jest do złamania?? myślałem że nie... a tu prosze... (to nie jest hasło na coś, w czym obecnie jestem, bo przez ten incydent przestałem w to grać)
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart
#7
(07-01-2014, 09:49)Meldrox napisał(a): (moge to zrobić za kupienie VIPa) przywrócić moją działke??
NIE DA SIE
+
Przekupstwo Admina ;p
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#8
nie przekupstwo! po prostu nic nie ma za darmo... i da sie... nwm jak, ale napewno sie da
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart
#9
Nie da sie... To sie automatycznie usuwa, a nie cichy biega po dzialkach i usuwa...

Ja mam haslo skladajace sie z 6 znakow i mi sie jeszcze nikt nie wlamal
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#10
ja tez mam teraz takie hasło Smile ale bądź co bądź istnieją zapisy z map servera, i czasami da sie naprawde przywrócić... nie mowiac o działce z koniami i parkourem - mogę to wszystko zrobić od początku... alena biedronce: strasznie mi zależy...


Załączone pliki Miniatury
   
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości