Witajcie w mojej Kuchni !
#21
Woda + jad skorpiona + wazelina = budyn leczacy 1570hp

Frost Corporation z o.o.
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#22
3:18 - tu masz przepis
#23
Dlaczego za każdym razem traktujecie nowy wątek, do pisania byle czego. Chociaż raz potraktujcie coś poważnie.
Zaprezentuję danie które często gości na moim stole.
Bardzo popularna Sałatka Kebab, jest sporo składników, ale smakowo jest super.
Oczywiście znajdziecie różne wariacje tej sałatki na stronach o gotowaniu.
Składniki
-pierś z kurczaka
-przyprawa do potraw "KEBAB-GYROS"
-cebula najlepiej czerwona
-ogórki konserwowe
-puszka kukurydzy konserwowej
-ketchup pikantny
-słoik majonezu
-kapusta pekińska
-olej do smażenia
-2 ząbki czosnku
-pół małego jogurtu naturalnego
Piersi z kurczaka, kroimy w kosteczkę lub paski(oczywiście wycinamy błonę z kurczaka ,posypujemy przyprawą "KEBAB-GYROS" i smażymy na nie wielkiej ilości oleju. Odstawiamy aż ostygnie. Gdy mięso wystygnie wkładamy je do miski. Następnie siekamy cebulę w drobną kostkę i nakładamy na mięso. Nie mieszamy, składników. Kroimy ogórki konserwowe i nakładamy na cebulę. Kolejną czynnością będzie wyłożenie kukurydzy na ogórki. Teraz bierzemy ketchup i nakładamy go na kukurydzę, nastepnie nakładamy majonez na ketchup. Kapustę pekińską kroimy w cienkie paski i układamy na warstwie majonezu. Ostatnią czynnością będzie zrobienie sosu czosnkowego. Kilka łyżek jogurtu naturalnego mieszamy ze świeżo wyciśniętym czosnkiem (2ząbki). Gdy sos mamy już gotowy polewamy górę sałatki czyli kapustę pekińską. Oczywiście jeżeli chcecie to można zrobić to warstwami, ja wkładam do lodówki, na parę godzin żeby się smaki ze sobą zmieszały, wcześniej zakrywam folią spożywczą.
bon appétit Smile
[Obrazek: e067a3d7002608fc53271e65]


Niedostępny
#24
A właśnie a propo budyniu.
Waniliowy głęboki talerz, leciutko ostudzony, i polany sokiem malinowym, na górę kawałek brzoskwini
[Obrazek: e067a3d7002608fc53271e65]


Niedostępny
#25
Mamo zrób mi kaszkę manna!

Frost Corporation z o.o.
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#26
(05-31-2014, 12:48)Frost napisał(a): Mamo zrób mi kaszkę manna!

Frost Corporation z o.o.

Jeszcze czego!? Sam sobie zrób
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#27
"Zapiekanka" "?" (chyba mojego autorstwa xD)

Składniki:
Ziemniaki, ugotowane, całe/połówki dużych, najlepiej jak najjaśniejsze, chociaż to kwestia gustu...
Śmietana (chyba 18%), masło (najlepiej roslinne), przyprawy, np. do grilla, lub sól, pieprz - dowolne.
Ser zółty. Polecam goudę.

Przygotowanie:
1. Kładziemy... ziemniaki... lekko posmarowane masłem (super extreme hard air 360 no scope)
2. Na to trochę śmietany dla czegoś tam (bo dawno to robilem i było świetne)
3. Przykrywamy serem, by powstało coś w stylu płaszcza.
4. Posypujemy przyprawami ser.
5. Wkładamy do piekarnika/mikrofalówki (ja tam używałem mikrofalówki, bo szybciej) na ok. minutę-do kilku, zależy czy się podgrzeje (roztopi)
6. Dekorujemy zielenią (nie chodzi mi o odpady radioaktywne, tylko np. koperek) (opcjonalnie)
7. Ready? Set go Polecam odczekać, bo może być zabójcze trochę za gorące.

Uwaga, potrawa śmiercionośna!
Pyszne było.
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#28
Może to nie jest potrawa, ale jest to eksperyment z jedzeniem (a dokładniej na napojem):
Polecam wam wymieszać napój pomarańczowy (np. "3 pomarańcze") z Coca Colą lub Pepsi w stosunku 1:1 (czyli po równo, np. pół szklanki napoju pomarańczowego i pół szklanki Coli). Jak jestem na jakimś weselu, to robię sobie takiego "drinka". Smakuje mi i pomaga nie zasnąć do późnej godziny (specyficzny smak pomarańczowej coli).
402 Payment Required
#29
Ja tam mieszam mleko z colą. Dziwnie smakuje...
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#30
Mleko z herbatą jest dobre... ingliszowe.

Jeżeli chodzi o eksperymenty to polecam wrzucić dosłownie ziarenko soli do pepsi/innej coli. Dziwnie fajny efekt
Don't be so serious. Please.
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości