Reputantki
#11
#lubieZELKI

LOL Lubie Placki #lel #glupipodpisnuba
Przepraszam za wszelkie bledy jestem na moim fonie Szajsungu Galaxi s4 #$wagnuba ._.
Dlugi podpis XD
#LEL
-
Niedostępny
#12
[Obrazek: 5nldhCb.png]
[Obrazek: ezgif.com-optimize.gif]
#13
5sposobow na... rolke papieru toaletowego xddddddddddddddd co
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#14
#hasztagisaglupie :<
Poczujcie potęgę kapitalizmu!
#15
Reputacje to odwdzięczenia się graczom za pomoc w rozwiązaniu problemu, a nie wyznacznik żebrania. Nie powinniście żebrać, bo to nie jest uczciwe. Co z tego, że macie po 80 reputek, skoro nikomu nie pomogliście i nic nie umiecie zrobić? I nie piszę tak, bo mam mało reputek, tylko po to, żebyście nie żebrali. Dla mnie pierwsze 5 reputek za pomaganie to było coś niemożliwego do osiągnięcia, a je zdobyłem. Tylko za pomoc. Reszta to w większości żebranie o odwdzięczenie się za nic.
A teraz wyzwanie: kto osiągnie więcej reputek TYLKO za pomoc innym. Jak ktoś odważy się wziąć udział, to prośba do Cichuska: zresetuj mi i tym osobom wszystkie reputki oprócz tych za pomaganie. Żebranie o danie reputki "Pomocny" albo coś w tym stylu uznaje się za dyskwalifikacje i potępienie.
402 Payment Required
#16
Ja tam tylko chcę odzyskać to co straciłam. Komuś(FLP) spodobał się gif to mi dał +1(ale to nic nie zmieniło bo mi już dał) a tego gifa nie mam długo bo reset sięgał minimum 1 tydzień wstecz. Przez to zmieniła mi się sygnatura. Kuba mi dał +1 bo mu pomogłam z netherem. Jeszcze Aliskowa dała +1 za moje radio. Pozostałych dwóch reputacji nie pamiętam.

»!¡¡¡i¡¡¡!«
[Obrazek: ezgif.com-optimize.gif]
#17
@Lee Jestem za.
Na początku pobytu na forum byłem "nagi" bez niczego, bez punktów reputacji, bez postów... I kiedy dostałem pierwszą reputkę to się bardzo ucieszyłem. Próbowałem zdobyć więcej pomagając innym i te reputki dostawałem, ale wszyscy już dawali te reputki tak "z dupy" i już to się wszystko zmieniło... Reset wszystkich reputek, jak najbardziej za.
Nie będzie mnie ponad rok. Proszę nie banować : )



#18
@Ewe Czyli jak ja wstawie Tristam na sygnaturkę, to od razy mam liczyć na plusa od Ciebie i innych fanów? Reputacje są za pomoc: jeżeli pomogłaś, to możesz liczyć na plusa, jeżli komuś zaszkodziłaś, to minus, a neutralny jest wtedy, gdy komuś zaszkodziłaś, a potem pomogłaś tylko po to, żeby zdobyć reputkę.
Jak sama nazwa mówi: opinia o kimś, dobre imię.
Źródło (link na telefon): http://pl.m.wiktionary.org/wiki/reputacja
402 Payment Required
#19
Jeju źle mnie zrozumiałeś

»!¡¡¡i¡¡¡!«
[Obrazek: ezgif.com-optimize.gif]
#20
Kazdy ma reputy z dupy bo ci ktorzy chce miec najwiecej reput (a ich jest duzo jakies 3/4 forum ;p) daja wszystkim repy z dopiskiem : "odwdziecz sie"...

//edit
Albo maja sygny z tekstem o reputach

LOL Lubie Placki #lel #glupipodpisnuba
Przepraszam za wszelkie bledy jestem na moim fonie Szajsungu Galaxi s4 #$wagnuba ._.
Dlugi podpis XD
#LEL
-
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości