Głosuj na Twój Ruch!
#11
Dla naszych rodziców raczej, ja jak już mam pracować w przyszłości to tylko za granicą, chyba że w tym zrypanym kraju coś się zmieni. Jak widać, nie jestem patriotą. xD

#Tapatalk
Niedostępny
#12
Przy takim cyrku (czytaj: sejmie) to ja też stąd spadam.

Wysłane za pomocą Tapatalk z mojego odkurzacza Zelmer 1100Z
Jeśli potrzebujesz ze mną kontaktu, szukaj mnie na Steam. Nick "64-RD", kot na avatarze.
Niedostępny
#13
Polska. To. Gunvo.

#Tapatalk
Niedostępny
#14
Głosuje na po

Frost Corporation z o.o.
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#15
A ja nie
Niedostępny
#16
Dla frosta jest już za późno...

Wysłano za pomocą Tapatalk z mojego czajnika Bosch 100S
Jeśli potrzebujesz ze mną kontaktu, szukaj mnie na Steam. Nick "64-RD", kot na avatarze.
Niedostępny
#17
Po PiS, co za Różnica , i tak podobni frajerzy xd

Frost Corporation z o.o.
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#18
I tak wygra PO albo PiS. Twój Ruch chce zmusić młodych ludzi, żeby na niego głosowali, lecz w głosowaniu biorą udział wszyscy dorośli obywatele. Na Twój Ruch zagłosuje około 40-50% osób w wieku 18-26 lat, a pozostali (27-150 i wyżej) na PO albo PiS. PO i PiS chcą jak najlepiej, jednak często są "blokowani" i popełniają błędy chcąc oszczędzić, a Twój Ruch chce mieć tylko poparcie i większe pieniądze. Ja wygra Twój Ruch to zobaczycie, że kryzys przyjdzie szybciej.
402 Payment Required
#19
Oczywiście, Polska to gunwo i już nic tego nie zmieni Smile

Wątek został napisany w celu pokazania, że to wszystko jest właśnie nic nie warte! =D

PiS wygra!
#20
Ja tylko powiem, że ktokolwiek kto zagłosuje na JKM jest idiotą. Aktualnie mamy wybór dość trudny. Polska może być rządzona albo przez złodziei albo przez idiotów. Sam nie wiem co gorsze.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości