XX
#1
My nick:jawelcraft
oskrażnoy: kamix444
Nie da sie go walnąć!!
Fotka


Załączone pliki Miniatury
   
[Obrazek: 640?cb=20150630172217&path-prefix=pl]
Rak bez pośpiechu , ale...

#2
Teraz by się przydał filmik xd

Wysłano z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#3
Masz lagi / on ma lagi.

Skarga na gracza bronxck za "hu.je".
#4
Tak się składa że się spotkałem z tym kamixem na Hide nad Seek.
I on mocno obrażał


Załączone pliki Miniatury
           
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#5
Gówno to jest dopuszczalne przekleństwo. Nigdzie nie znajdziesz cenzury, chyba, w amatorskich i słabych materiałach. Tak samo DUPA. Nawet na forum moderatorzy typu rybnej pasty zwani xFishu używają tego typu słownictwa.

Ten człowiek inne, mocniejsze przekleństwa zablokował.
#6
Erb żebym napisał Gufno i dófa z 500 razy to już by było przegięcie(czytaj wulgaryzm), tak samo jak ch.j ku.wa pie.dole. Wyraz wulgarny powtarzający się jako tzw. przecinek któryś tam raz przestaje być zabawny lub podkreślający wypowiedź dosadną a zaczyna być właśnie brutalnym wulgaryzmem, lub z niechęcią przyjmowanym słowem.
Sorrki nabijam posty.
[Obrazek: e067a3d7002608fc53271e65]


Niedostępny
#7
W sumie też tu masz rację, ale zauważ, że ten Paciutong (czyt. delikwent) starał się i cenzurował te 'niedozwolone' przekleństwa.

To niedopuszczalne zachowanie, lecz za przekleństwa tu nie możemy karać. ; )
#8
(05-13-2014, 19:20)irwin napisał(a): Erb żebym napisał Gufno i dófa z 500 razy to już by było przegięcie(czytaj wulgaryzm), tak samo jak ch.j ku.wa pie.dole. Wyraz wulgarny powtarzający się jako tzw. przecinek któryś tam raz przestaje być zabawny lub podkreślający wypowiedź dosadną a zaczyna być właśnie brutalnym wulgaryzmem, lub z niechęcią przyjmowanym słowem.
Sorrki nabijam posty.

Nir nabiljasz wyraziłeś opinie

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości