Zbieramy torciki!
#1
[Obrazek: Ytfn5PA.png]
Lel, dziś "so" moje urodziny i na poczekaniu wymyśliłam ten temat. Chodzi o to że zbieramy torty(możecie pisać jaki smak i.t.d, jeden dziennie!)i zobaczymy ile ich się nazbiera dokładnie za rok. I jeśli ktoś z was będzie miał urodziny danego dnia to niech napisze to w poście, a Ja wyróżnię tę osobę w tym pierwszym poście(np. Ktoś ma urodziny i na niego wypadła liczba 346 to dostaje 346 tortów)
Tylko bez wygłupów proszę!
W pierwszym poście będą wymienieni użytkownicy wraz z ilością tortów.

Ewe - 1 czekoladowy tort z krymem czekoladowym.

"... Bring me to my knees. I beg you, I beg you, please. I'd rather die to see my world. Turned to ashes, take my world..."

Przetłumaczcie to sobie:
[Obrazek: 9GthoFl.png]
[Obrazek: ezgif.com-optimize.gif]
#2
Serio? Ja miałem 18 kwietnia i dostanę "tylko" 9 tortów ;-;

2. Ananasowy o smaku mango z dodatkiem truskawek.
Jeśli potrzebujesz ze mną kontaktu, szukaj mnie na Steam. Nick "64-RD", kot na avatarze.
Niedostępny
#3
Nie dostaniesz 9, tylko 356. Ciesz się.

3. Mandarynkowy o smaku pomarańczy.
402 Payment Required
#4
Nie ogarniam tego systemu. Jeżeli dziennie będą pisać np. 3 osoby (średnio), to za rok będzie 365 x 3 = 1095 tortów.
._.

4. Hologramowy o smaku powietrza.
Jeśli potrzebujesz ze mną kontaktu, szukaj mnie na Steam. Nick "64-RD", kot na avatarze.
Niedostępny
#5
5. Kokokokosowy

"... Bring me to my knees. I beg you, I beg you, please. I'd rather die to see my world. Turned to ashes, take my world..."
[Obrazek: ezgif.com-optimize.gif]
#6
hmm.
truskawkowy z polewa malinowa a w środku kokosy z wysp murzyńskich xD
#7
7. Z czekolady bialej

Zła się nie ulękne.
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#8
8. O smaku wody.
Jeśli potrzebujesz ze mną kontaktu, szukaj mnie na Steam. Nick "64-RD", kot na avatarze.
Niedostępny
#9
9. Miętowy
[Obrazek: ezgif.com-optimize.gif]
#10
10. Gowniany z gowna ._.
-
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości