WOJNA!
#31
Rosja odparła atak Francji w 1812 (chyba) i atak Niemiec w 1942 (z tego, co pamiętam), więc na pewno poradzi sobie z Ukrainą, lecz mam nadzieję, że będzie to rozstrzygnięcie pokojowe.
402 Payment Required
#32
nie wiem czy wiecie, ale Ukraina próbuje nie zostać sprowokowana, bo ukraina tak samo jak aprilka nie chce wojny, bo jest tam rewolucja, a putin nie zaatakuje bez powodu, czyli po prostu wbił wojskami na krym i teraz 'my tu postoimy w wy nam wpier**lcie'
#33
Nie k***a ide do usa i zarąbie bombe atomową.
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#34
Taki fajny mem xd
[Obrazek: 1394568682_by_Sebosoo27_500.jpg?1394568682]
[Obrazek: ezgif.com-optimize.gif]
#35
(03-05-2014, 20:06)Voxel napisał(a): nie wiem czy wiecie, ale Ukraina próbuje nie zostać sprowokowana, bo ukraina tak samo jak aprilka nie chce wojny, bo jest tam rewolucja, a putin nie zaatakuje bez powodu, czyli po prostu wbił wojskami na krym i teraz 'my tu postoimy w wy nam wpier**lcie'

Voxel ma rację - Putin nie zaatakuje Krymu ot tak, bo zaraz pójdzie na niego UE, NATO i USA. Czeka na prowokację, a jakby co zrobi to co Hitler z Polską w 1939 r, kiedy to "upozorował" atak polski na niemców.

Post by Garden Psychopata >:3
Wysłano z tableta za pomocą Tapatalk
Jeśli potrzebujesz ze mną kontaktu, szukaj mnie na Steam. Nick "64-RD", kot na avatarze.
Niedostępny
#36
To lekcja Histy>>?? Fajny przedmiot w szkole ;D
Konfidencić na maluchy
#37
(03-03-2014, 18:04)LowerPowerPL napisał(a): 3 WOJNA SWIATOWA SIE ZBLIZA!!! ZBIERAMY GANG KTORY SIE OPRZE ROSJI! KTO JEST Z POLSKA!
Członkowie armii:
- Ewe
- Frost
- KillHuman92

No to w teamie jest:
- słuchaczka monstercat
- mr. Ból dupy alias fydajna ekspiarka
- lekko zryty fan HTF i jego brat
xD
Dorzuć mnie to w teamie będzie jeszcze "psychopatyczny patapuf latający z maczetą" xdd

Ale na serio, to co się dzieje na Krymie to masakra... dzisiaj ogłosili niepodległość i weszli do Rosji. Oczywiście Ukraina zaprzecza, Putin potwierdza

Wysłano za pomocą Tapatalk z mojego czajnika Bosch 100S
Jeśli potrzebujesz ze mną kontaktu, szukaj mnie na Steam. Nick "64-RD", kot na avatarze.
Niedostępny
#38
STFU te referendum było nielegalne(tak samo jak obalenie Yanukowycza)
P.S to źle że słucham Monstercata? :\
Wysłano za pomocą Kotełowej appki Tapatalk
[Obrazek: ezgif.com-optimize.gif]
#39
(03-17-2014, 16:25)TheGardenPL napisał(a):
(03-03-2014, 18:04)LowerPowerPL napisał(a): 3 WOJNA SWIATOWA SIE ZBLIZA!!! ZBIERAMY GANG KTORY SIE OPRZE ROSJI! KTO JEST Z POLSKA!
Członkowie armii:
- Ewe
- Frost
- KillHuman92

No to w teamie jest:
- słuchaczka monstercat
- mr. Ból dupy alias fydajna ekspiarka
- lekko zryty fan HTF i jego brat
xD
Dorzuć mnie to w teamie będzie jeszcze "psychopatyczny patapuf latający z maczetą" xdd

Ale na serio, to co się dzieje na Krymie to masakra... dzisiaj ogłosili niepodległość i weszli do Rosji. Oczywiście Ukraina zaprzecza, Putin potwierdza

Wysłano za pomocą Tapatalk z mojego czajnika Bosch 100S

Lekko zryty? Bez urazy, ale ty tez xD Fanem HTF tez jestes.

Human użył zwyczajnego kamienia i wysłał post.
Nie będzie mnie ponad rok. Proszę nie banować : )



#40
@ewe - nie.
@human - ja jestem BARDZO zryty.

Wysłano za pomocą Tapatalk z mojego czajnika Bosch 100S
Jeśli potrzebujesz ze mną kontaktu, szukaj mnie na Steam. Nick "64-RD", kot na avatarze.
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości