Wspominamy dawnego sky-landa...
#1
Ludzie, przypomnijcie sobie jaki kiedyś był sky-land, z endermanów leciały czasem rudy diaxów, był bałwanek z którego można było skakac do wody, fajny spawn, i wiele fajnych rzeczy.
Na tym wątku możecie razem z innymi powspominac tego wspaniałego sky-landa, a nawet porozmawiac o tym, który jest teraz...
#2
Gram dluzej wiec wiem xd ... handel wymienny... parkour po glowy steve... ustawienie skina steva...
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#3
2 edycja była fajna... ahh ten spawn zrobiony z cegły xd
Poczujcie potęgę kapitalizmu!
#4
I griefowanie sklepików vip/svip. Przywróćcie to, proszę!
402 Payment Required
#5
(02-03-2014, 21:18)lee32147 napisał(a): I griefowanie sklepików vip/svip. Przywróćcie to, proszę!

JAKI FUKSIARZ!!! 12000 POST W OFFTOPIE!!! Big Grin Big Grin Big Grin
Niedostępny
#6
Sziler wez ogarnij. nie jestes jakims super dlugim graczem . To ze grasz 9-10 miechow moze nawet rok to nie znaczy ze jestes taki kuźwa weteran ze wszystkim nowym będziesz wypominał że sa nowi... Biorąc pod uwage to ze server dziala 3 lata a ty rok, bo wczesniej cie nie widzialem to nie ma co szpanic... Tak samo jak przed chwilą z postami... Wiesz... Ludzie moga odchodzic ale nie zostana zapomnieni... Wiec wiesz... Albo po prostu osukujesz nowych, albo pi prostu patrzysz tylko na siebie.
#7
Chcemy powrotu Hektora!!!
402 Payment Required
#8
O mnie nikt by nie pamietał D:

A ogólnię to pamiętam... Kiedyś było conajmniej lepiej. Nie powiem że chodzi o pluginy tip. Ale po prostu wtedy gra coś w sobię miała. Teraz tez ma, ale nie to co kiedyś.
#9
RzepsonPL! Pamietam cie stary Tongue
Co wy... mnie nikt nie pamieta.
Ale cos przypomne.
Zeeus MMayHemPl, z nimi bylem na wyspie prowadzilismy sklepiki z setkami i rozdawalsimy diaxy...
Stare czasy...
Nie będzie mnie ponad rok. Proszę nie banować : )



#10
ATMIN DAJ DJAXY! NOWY JESTM! NIC NIEMAM! POMUSZCIE!
Don't be so serious. Please.
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości