dodanie strarzników
#1
Chciałbym żeby każda działka miała 1 strażnika który by mógł zabijać gracza który wkrada się na działkę albo jakieś bramy, które powstrzymuje gracza i go odrzuci!:s
#2
Bramę możesz sobie zbudować jak i różne mechanizmy za pomocą dostępnych tłoków i czerwonego proszku. Ja na działce mam prywatnego strażnika, który dobrze sprawdza się w zabijaniu mobów, a mianowicie metalowego golema zrobionego z dyni oraz bloków żelaza.
[Obrazek: 20131201164626.png]
#3
a jeśli nie mam bloków zelaza to co ma zórzyć stak zelaza na zelaznego golema bez sensu a śniegu nie ma tak durzo na surowcowej tak to bym tego zrobił ile chce:s[/align]

niechce zurzywać tyle zelaza więc bez sensu a śniegu niema tak wiele na surowcowej
#4
Po pierwsze piszę się zużyć, a nie zórzyć. Po drugie to jest gra jak się chce coś mieć to trzeba do tego dojść tak więc zalecam mining w celu zdobycia żelaza lub handel z innymi graczami. Po pewnym czasie będzie Cię stać na golema. Wierz mi gra, w której masz wszystko za free i od samego początku nie przynosi satysfakcji i szybko się nudzi, a dochodzenie do czegoś od podstaw sprawi Ci wiele więcej radości z gry jak już to osiągniesz.
[Obrazek: 20131201164626.png]
#5
to biore sie do kopania zelazaBig Grin


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości