Czy uważasz dodanie spawn egów do sms shop za dobry pomysł?
Tak
71.43%
5
Nie
14.29%
1
Nie mam zdania
14.29%
1
7 głosów
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Spawn eggi
#1
Chciałbym zaproponować pomysł gdzie gracz mógłby kupić jednego ze spawn eggów w sms shopie do wyboru: koń, krowa, owca, kura, wilki, ocelot, kałamarnica, świnia, szlam, osadnik. Z jednego spawn ega można by zespamować tylko jednego moba.

Sugerowana cena sms za : koń, krowa, owca, kura, wilk, kałamarnica, świnia to 3,69zł za sztukę.

Za ocelota, szlam i osadnika 6,15zł za sztukę.

Pozdrawiam,
Cootje
[Obrazek: 20131201164626.png]
#2
Bardzo dobry pomysł! Ludzie by byli zadowoleni + było by więcej kasy na rozbudowę maszyny Big Grin
Niedostępny
#3
Owszem w dodatku banalnie prosty do wprowadzenia bo podobne systemy już działają na serwerze wystarczy dodać tylko nowe sms i typ dawanych przedmiotów.
[Obrazek: 20131201164626.png]
#4
Nawet fajny pomysł. Może pogatsi gracze by wykupywali jajka i nie było by tyle spamu o krowy czy tam świnie na działkach. Poza tym maszyna serwera będzie lepiej utrzymywana
#5
ale czy to nie jest jakas przesada? wiem, ze im wiecej w sklepiku tym lepiej dla serwera, ale uwazam ze im serwery maja wiecej do sprzedania tym jest gorzej, bo bogaty gracz moze miec doslownie wszystko, a biedny musi sie meczyc.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#6
popieram cichusta bogaci gracze by mieli wszystko a ci biedniejsi nic
   
  [Obrazek: 2d81e12ed7b5e76101dc99d8281f003f.jpg] Klinki na obrazek jeśli chcesz swoją sygnaturkę Wink
#7
Bez przesady 3zł to nie majątek i w dodatku zlikwidowałoby to falę kombinacji i kradzieży. Myślę, że nie będzie to kolidowało z graczami, którzy wolą dojść do wszystkiego sami, ale teraz mają ciężkie zadanie bo jedyną opcją jest kupno moba od innego gracza(mało bezpieczną metodą wymiany na zaufanie), kradzież lub łudzenie się, że ktoś zgubi go na ulicy, a Ty znajdziesz zgubę. Oczywiście można dodać możliwość przenoszenia zwierząt pomiędzy światem surowca, a działkami, ale to więcej zabawy i mniej korzystne dla serwera. No i jak ktoś lubi łatwiejszy sposób lub nie jest wstanie kupić czegoś bo jest biedny w grze,a ma kasę na komórce to może się poratować taką metodą , w której ja nie widzę nic złego. Ostatecznie dałoby to szansę na pojawienie się niedostępnych do tej pory w domkach zwierzątek. Smile Może warto spróbować?
[Obrazek: 20131201164626.png]
#8
jeszcze sie nad tym zastanowie.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości