Działki uprawnienia lokatorów
#1
Proponuję pomyśleć nad dodaniem do działek nowych komend odpowiadających za uprawnienia mieszkających tam graczy.

Moja propozycja wygląda następująco:

/Dzialka uprawnienia pokaz - pokazuje graczy przypisanych do działki i ich uprawnienia

/Dzialka uprawnienia dodaj skrzynie nick - pozwala graczowi o danym nicku przeglądać skrzynie/leje i inne kontenery na terenie posesji

/Dzialka uprawnienia dodaj budowanie nick - pozwala graczowi na budowanie/niszczenie bloków na terenie posesji

/Dzialka uprawnienia wlasciciel nick - daje graczowi wszystkie uprawnienia plus możliwość edycji uprawnień wszystkich mieszkających na działce.

/Dzialka uprawnienia usun x nick - gdzie x to uprawnienie do odebrania dla gracza

Po dopisaniu kogoś do działki miałby na początku tylko uprawnienia do otwierania drzwi, a resztę dodawał by właściciel działki.

Po dodaniu takich możliwości gra była by przyjemniejsza i bez kradzieży co na pewno uczyniło by serwer najlepszym z obecnych polskich serwerów Minecrafta.

W razie czego służę pomocą programistyczną.

Pozdrawiam,
Cootje
[Obrazek: 20131201164626.png]
#2
Ja myślę, że się dodaje tylko te odoby, które wiesz, że nie kradną itp.
#3
Wtedy musiałbyś dodawać tylko znajomych których znasz na żywo bo tak w sumie każdy może dobrze udawać i w końcu Cię okraść bo nigdy nie masz pewności... zresztą nie chodzi już tylko o to, ale też o dawanie komuś pracy np on buduje, ale nie może grzebać Ci w rzeczach lub odwrotnie dajesz komuś dostęp do rzeczy, ale nie chcesz aby ingerował w budowę. Można uważać i ryzykować, ale po co skoro są lepsze możliwe sposoby, które nie powodują stresu? Zresztą według Twojej odpowiedzi to na całym serwerze można już nie ulepszać i nie zmieniać wystarczy się przyzwyczaić do niewygodnych opcji itp. Decyzję podejmie admin pewnie na podstawie tego czy będzie umiał to wykonać i czy mu się pomysł spodoba. Myślę jednak, że to uszczęśliwiłoby wielu graczy ja osobiście nigdy nikogo nie dodaje do działki.
[Obrazek: 20131201164626.png]
#4
pomysly sa dobre, ale jakos nie mam ochoty uczyc tego wszystkiego graczy.
jest to dosc duza ilosc komend, a niektorzy to nawet nie wiedza jak kogos dodac do dzialki, a co dopiero takie bajery..
nie bardzo przepadam za dodawaniem graczy "do roboty", poniewaz to jest bez sensu. kto bedzie ci budowal za darmo? nikt..
z pewnoscia chodzi tu o prace z jakims wynagrodzeniem, ale watpie zeby kazdy pozniej placil. uwazam ze nie jest to potrzebne, a zwiekszy to tylko ilosc oszustw na serwerze.

co do zmiany wlasciciela to jeestem na nie, tak samo jak na skyblocku. ktos wlamie ci sie na konto i nic nie musi robic, wystarczy ze zmieni wlasciciela na dzialce i juz jest bezpieczny bo dzialka nalezy pelnoprawnie do niego.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości