Pytań kilka
#1
Witam wszystkich forumowiczów i graczy sky-land.pl Wink
W minecfart gram od tygodnia i z góry proszę o wyrozumiałość za moje pytania...

Pierwsza sprawa która mnie zastanawia to czy po zainstalowaniu "CichyLauncher" zainstalowała mi się gdzieś na komputerze sama gra czy to jakoś przez net działa.
Bardzo będę wdzięczny za wyjaśnienie Wink

Kolejne pytanie dotyczy skina postaci.
Czy i jak mogę go zmienić ?

Następna sprawa dotyczy działek.
Gram na vip i chcę zając dwie sąsiadujące z moją działki które są zajęte ale poza wykopaniem dziury nikt tam nic nie robi Wink
Na forum wyczytałem że nieaktywne działki są czyszczone co 14 dni
ale o której dokładnie godzinie?
Pytam bo teraz przy każdej wizycie w domu biegam sprawdzać czy przypadkiem już się nie zwolniły, a nie ukrywam że jest to troszkę męczące.
no ale biegam bo szkoda by było przegapić Sad

I to by było na tyle Wink
Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.
#2
1. CichyLauncher ściąga pliki, aby je znaleźć wejdź w Uruchom, wpisz %Appdata%, wyskoczy ci folder. W podfolderze .CichyLauncher są pliki.
2. Nie można zmieniać skinów, to nie Zyczu Big Grin
3. Czyszczone co 14 dni, ale na takiej zasadzie, że jeśli właściciel nie wchodził na serwer co najmniej 14 dni, działka jest czyszczona.

Pozdrawiam Wink

//edit: CichyLauncher nie działa przez net, ściąga całą grę.
Niedostępny
#3
Za odpowiedz o pliki gry bardzo dziękuje Smile
Z resztą pytań chyba się nie zrozumieliśmy...
Piszesz że nie można zmienić skina a po serwerze ludzie biegają w zmienionych:huh:
Jeśli chodzi o działkę to ja rozumiem że właściciel musi być nieaktywny 14 dni.
I myślę że moi sąsiedzi są nie aktywni.
Chce się dowiedzieć o której godzinie po upływie 14 dni nieaktywności działka będzie wyczyszczona.
Czy to będzie godzina założenia działki czy na przykład stała poro powiedzmy 3 w nocy.



ale mam kolejne pytania tym razem techniczne Wink

Zwykły świat o ile dobrze znalazłem to codziennie o 3 w nocy jest odnawiany.
A nether co jaki czas ?

Jeśli zginę to po jakim czasie znikają moje itemki w zwykłym świecie i "nether"
A dokładniej chodzi mi o to ile mam czasu na odnalezienie i podniesienie z ziemi Wink
#4
1. nether nie jest odnawiany, bo ludzie robia tam sobie expiarki i rozne farmy.
dlatego co jakis czas poprawiam wyglad tych pierwszych kilku krokow na mapie, w rejonie spawnu ;p

2. zwykle itemki znikaja po 5-10min, ale jesli serwer jest pusty lub nikogo nie ma np. na mapie surowcowej, to prawdopodobnie itemki beda sobie lezaly bo gra zachowa sie tak jakby cie tam nie bylo.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
Pytałeś o tego skina... Trzeba mieć konto premium żeby mieć skina. Bo Cichy launcher to jest taka spiracona wersja minecrafta ponieważ na orginalnym trzeba podać login i hasło do konta premium! Konto premium (dokładniej kod do konta premium który wzwie się gift code) można kupić z oficjalnej strony minecrafta i kosztuje ok. 90zł
Poczujcie potęgę kapitalizmu!
#6
Dziękuje wszystkim za odpowiedzi Smile
pewnie się jeszcze tutaj odezwę...
pozdro


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości