Regulamin na serwerze Minecraft
#1
Hejka ogolnie to widzialam na chat na sky block ze pisali o regulaminie serwera minecraft ale nie widze aby ktos napisal propozycje wiec ja wychodze z propozycja aby zrobic taki regulamin macie jakies propozycje co do regulaminu? moje to:
  1. Zakaz prowokowania
  2. Zakaz obrażania
  3. Zakaz wysyłania treści wulgarnych, nazistowskich, faszystowskich i drastycznych oraz puszczania ich na kanałach głosowych.
  4. Zakaz obrażania serwera
  5. Zakaz wyzywania za porglądy, religie, orientacje kolor skory czy wiek


    (forme przekazania mozna zmienic)



zaczelam od zakazow ale jak ktos ma jakies to mozna chetnie napisac

milego dzionka Heart
Jestem Aniołem Ciemności 
  Odpowiedz
#2
usuniecie cenzury po 24 xd (mute) xdd nie no
[Obrazek: je46nm6o2uh91.gif]
  Odpowiedz
#3
nie wystarczy ze na lobby sa rzeczy zabronione? tam jest wszystko ladnie wypisane za co sie bana dostaje, a pewnie i tak 90% graczy nie przeczyta regulaminu jakby sie go nawet napisalo, czego efekt bylo widac nawet na discordzie za zlych czasow.
  Odpowiedz
#4
(02-02-2024, 19:55)h3zquu napisał(a): nie wystarczy ze na lobby sa rzeczy zabronione? tam jest wszystko ladnie wypisane za co sie bana dostaje, a pewnie i tak 90% graczy nie przeczyta regulaminu jakby sie go nawet napisalo, czego efekt bylo widac nawet na discordzie za zlych czasow.

no niestety mało osób czyta regulaminy więc chyba nie ma to sensu...
  Odpowiedz
#5
Ogólnikowe zasady są jednak łatwiejsze do zapamiętania i zrozumienia.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
#6
wydaje mi sie, ze wymienione rzeczy sa na tyle oczywiste, ze ciezko jest nie wiedziec o tym, ze wskazane zachowania sa karane Tongue
  Odpowiedz
#7
Wydaje mi się że nie regulamin forum i serwera powinien funkcjonować. Każde szanujące się i aktywne forum posiada takie regulaminy. Nie podoba mi się samowolka która ma możliwość administracja także myślę że możecie przekminic jakiś krótki i zwiezly regulamin. Bo co wam szkodzi tak naprawdę przecież to jest 30 minut pracy?
  Odpowiedz
#8
(02-04-2024, 15:58)Kniper03 napisał(a): Wydaje mi się że nie regulamin forum i serwera powinien funkcjonować. Każde szanujące się i aktywne forum posiada takie regulaminy. Nie podoba mi się samowolka która ma możliwość administracja także myślę że możecie przekminic jakiś krótki i zwiezly regulamin. Bo co wam szkodzi tak naprawdę przecież to jest 30 minut pracy?

przeczytaj swoja wypowiedz i napisz ja jeszcze raz w sposob zrozumialy.
regulamin, do ktorego kazdy mialby sie stosowac i taki, ktory nie zawiera zadnych luk to nie jest 30 min pracy. dodatkowo stwarza on ogromne pole manewru do roznych przekretow i pozniejsza obrone na zasadzie "no przeciez regulamin tego nie zabrania". nie zauwazylem, zebysmy w jakis sposob krzywdzili graczy i naduzywali swoich uprawnien. no chyba nie powiesz mi, ze twoje bany byly bezzasadne i moderacja sie na ciebie uwziela Tongue
wystarczy troche pomyslec zanim sie cos zrobi i nie ma mozliwosci, zeby zostalo sie ukaranym. ale jak juz wspomnialem - trzeba myslec
  Odpowiedz
#9
Nie no nie mam pretensji ale pamietam sytuacje z forum jak wyrazilem swoja opinie w ktorej jedyne slowo niecenzurowane to byl " z gory sory cytuje "*****" . Ban 4 dni byl przesadny kolego w twoim wykonaniu dlatego jestem za jednym i obowiazujacym regulaminem dziekuje.
  Odpowiedz
#10
ale regulamin nie jest rowny taryfikatorowi. autor tematu jedynie chcialby spis zachowan zabronionych, a nie rodzaj i dlugosc przewidzianych za nie kar xd
a poza tym wobec osoby wielokrotnie karanej zazwyczaj stosujemy wieksze kary - zwlaszcza dla tych, ktorzy po banie obiecali poprawe
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości