Ub
#1
Witam, chciałbym odwołać się do bana nick: Szachmatezziaku. Sytuacja wygląda tak, siedzę aktualnie u ziomka i pykamy na jednym kompie i chciałem żeby zrobił quest. Na dc filmik z datą itp mogę podesłać xd



Nie ma lipy, same brzozy.



#2
Grałeś na swoim koncie Szachmatezziaku poszedłeś na srutson_ wbiłeś zobaczyłeś jakiego masz questa, zrobiłeś wyspę poszedłeś do Emitiana wyprosić 10k$ i dostałeś (mówiąc że oddasz) po czym poszedłeś do Szachmatezziaku kupiłeś za 10k itemki i później kombinowałeś jak wrzucić do lejków żebyś z głównego konta mógł je zgarnąć. wylogowałeś się i przelogowałeś się i jeszcze między czasie stwierdziłeś siedząc z ziomkiem że zmienisz sobie ip xD a zaraz po wejściu zbierasz kasę z tabliczek i lecisz do tych lejków xD

ps. a po twoim kombinowaniu kiedyś ze skinem wiem ze myślisz że jesteś "cwany" Smile
#3
Stary, wychodzilem z szacha bo jestem u zioma i na jego kompie grałem i to on gral na srutson a nie ja



Nie ma lipy, same brzozy.



#4
ja tam nie chce sie wtracac w to ale nck _srutson_ czy jakos tak to nie powinien isc do zmiany wgl na serwerze?
Jestem Aniołem Ciemności 
#5
(12-02-2023, 04:19)Emitian napisał(a): ja tam nie chce sie wtracac w to ale nck _srutson_ czy jakos tak to nie powinien isc do zmiany wgl na serwerze?
ale co w tym złego? ja rozumiem że twoje nastawienie jest takie żeby banować byle kogo za byle co, ale co tutaj jest nie tak w nicku _srutson_?
[Obrazek: N2qimi5.png]

wracając do głównego tematu, to jeżeli to co pisze Chrobras jest prawdą (bo ja nie byłem przy tym by mi oceniać co się wydarzyło), to jak dla mnie jest to jasna sytuacja, że była próba kombinacji "zdoublowania" główki z questa. też dziwnym faktem wydaje się ta zmiana adresu... no dla mnie tutaj jest przekręt, a poza tym powinieneś mieć z tyłu głowy po swoich wybrykach, że jak "kolega" gra na jednym ip z tobą to się to automatycznie zgłasza, a ani ja, ani chrobras, ani senwi nie dostaliśmy takowej wiadomości. a ze zdjęć jak ktoś siedzi przy kompie możemy sobie podziękować, bo to żaden dowód, ja mogę teraz pójść, jakiemuś maćkowi zrobić zdjęcie i powiedzieć, że to mój kolega i graliśmy razem we dwóch, a dostaliśmy bana.

nie byłem przy tym, ani nie mam do wszystkiego wglądu, więc sprawę pozostawiam Chrobrasowi, po prostu miałem wyrazić swoje zdanie.
#6
Ban zostaje.
#7
[Obrazek: yf8rLJ2.png]
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości