Kupno rangi przez sms
#1
Czesc istnialaby mozliwosc zebym mogl zakupic range poprzez SMS ? Bede wdzieczny pozdrawiam Wink
#2
(11-28-2023, 06:46)Kniper03 napisał(a): Czesc istnialaby mozliwosc zebym mogl zakupic range poprzez SMS ? Bede wdzieczny pozdrawiam Wink

Kiedyś była taka możliwość ale cichy zrezygnował bo już się nie opłacało i wątpię żeby wróciło

Zawsze możesz kupić rangę przez kartę albo psc czy jakoś tak
Jestem Aniołem Ciemności 
#3
(11-28-2023, 13:34)Emitian napisał(a):
(11-28-2023, 06:46)Kniper03 napisał(a): Czesc istnialaby mozliwosc zebym mogl zakupic range poprzez SMS ? Bede wdzieczny pozdrawiam Wink

Kiedyś była taka możliwość ale cichy zrezygnował bo już się nie opłacało i wątpię żeby wróciło

Zawsze możesz kupić rangę przez kartę albo psc czy jakoś tak
ale on sie pyta cichego czy moze smsem kupic range jednorazowo, a nie zeby przywrocic ta opcje. polecam czytac ze zrozumieniem zanim cos sie napisze, to nie jest trudne.
#4
ja się trochę podepnę pod pytanie. Może zamiast tego ceny większe w sms bo jak chyba każdy wie w sms zazwyczaj ponad 50% jest zabierane Big Grin ja bym chętnie przyjął opcje vip za 22zl sms bo z kasa się nazbiera i nie ma co z nią zrobić a czasami się zdarzy że komuś kupię Big Grin jak nie publiczna to też bym linka przytulił żeby raz na jakiś czas kupić komuś w ramach jakiegoś "eventu" Big Grin


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości