UB
#1
Witam Państwa
Czy mógłbym dostac ub 
nick:UltimateHaze
#2
bez sensu sa teraz te prosby o odbanowanie. dawniej to przynajmniej gracze sie rozpisywali, robili rysunki, pisali piesni pochwalne, a teraz to nawet powodu bana nie napisza
#3
(09-11-2023, 18:35)_CBS napisał(a): bez sensu sa teraz te prosby o odbanowanie. dawniej to przynajmniej gracze sie rozpisywali, robili rysunki, pisali piesni pochwalne, a teraz to nawet powodu bana nie napisza

Wcześniej to pisali chyba z godzinkę prosząc o ub (podawali powody itp dla czego miałaby adm odbanowac )
Jestem Aniołem Ciemności 
#4
A ja jestem na tak , czemu wy jestescie tacy oziebli ludzie chca wrocic pograc a wy jadem plujecie dramat , pozdrawiam cie szymonek
#5
(09-19-2023, 09:35)Kniper03 napisał(a): A ja jestem na tak , czemu wy jestescie tacy oziebli ludzie chca wrocic pograc a wy jadem plujecie dramat , pozdrawiam cie szymonek

myślę, że jesteś ostatnią osobą, która ma prawo wypowiadać się w jakiejkolwiek kwestii związanej z banami (no chyba, że w grę wchodzi doświadczenie)
#6
(09-19-2023, 09:35)Kniper03 napisał(a): A ja jestem na tak , czemu wy jestescie tacy oziebli ludzie chca wrocic pograc a wy jadem plujecie dramat , pozdrawiam cie szymonek
dobrały się dwa gołąbki...
samo podejście do tej prośby jest na odwal się, byleby dojść do upragnionego celu, co samo z siebie od razu odrzuca taką prośbę, inni się musieli starać o unbana, pisali ładne prośby, przemyślenia o sobie, a tutaj jest tylko "hej, czy moge dostac unbana, nick: xxx", a już nie wspomnę o historii banów, jaką ten użytkownik posiada. jestem również tego samego zdania, co osoba wyżej (cbs).

// zamykam ~cbs


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości