Współwłaściciel
#1
Siemka! Zwracam się z pytaniem do Cichego. Cichy, czy myślałeś może o współwłaścicielu? Nadaje się np. h3zquu, a zapewniam, że pomogłoby to, żeby sky-land może choć trochę wstał na nogi i wrócił do dawnej aktywności. Raczej trudno jest prowadzić serwer samemu od 11 lat, więc może by coś to pomogło. Jak ktoś jest za, to niech podpisze się tutaj.
#2
Moja propozycja to BeZZ_Nicku (chociaż podejrzewam że Cichusek nie będzie chciał nikomu dawać dostępu)
Jestem Aniołem Ciemności 
#3
(07-26-2023, 23:26)Emitian napisał(a): Moja propozycja to BeZZ_Nicku (chociaż podejrzewam że Cichusek nie będzie chciał nikomu dawać dostępu)
XDDD? jakby nie ublizam bezz_nicku, ale ty tak powaznie? dawac cokolwiek osobie, do ktorej nie ma sie zaufania? ani no nie oszukujmy sie, ale nie zablysnal niczym, bo czym? banem za cheaty w kwietniu?
odpowiadajac na watek ja sie nie nadaje do spraw technicznych, wystarczy mi obecne stanowisko/uprawnienia. jak cichy bedzie chcial to odpowie, choc watpie w to.
#4
(07-26-2023, 23:29)h3zquu napisał(a):
(07-26-2023, 23:26)Emitian napisał(a): Moja propozycja to BeZZ_Nicku (chociaż podejrzewam że Cichusek nie będzie chciał nikomu dawać dostępu)
XDDD? jakby nie ublizam bezz_nicku, ale ty tak powaznie? dawac cokolwiek osobie, do ktorej nie ma sie zaufania? ani no nie oszukujmy sie, ale nie zablysnal niczym, bo czym? banem za cheaty w kwietniu?
odpowiadajac na watek ja sie nie nadaje do spraw technicznych, wystarczy mi obecne stanowisko/uprawnienia. jak cichy bedzie chcial to odpowie, choc watpie w to.
Ale tu by się przydała druga osoba, która ogarniałaby to np. od strony marketingu i rozwijania serwera choć troszkę. Zawsze Cichy mógłby ci coś wytłumaczyć i miałby też mniej na głowie. Dodatkowo jesteś tu zaufany.
#5
(07-26-2023, 23:29)h3zquu napisał(a):
(07-26-2023, 23:26)Emitian napisał(a): Moja propozycja to BeZZ_Nicku (chociaż podejrzewam że Cichusek nie będzie chciał nikomu dawać dostępu)
XDDD? jakby nie ublizam bezz_nicku, ale ty tak powaznie? dawac cokolwiek osobie, do ktorej nie ma sie zaufania? ani no nie oszukujmy sie, ale nie zablysnal niczym, bo czym? banem za cheaty w kwietniu?
odpowiadajac na watek ja sie nie nadaje do spraw technicznych, wystarczy mi obecne stanowisko/uprawnienia. jak cichy bedzie chcial to odpowie, choc watpie w to.

Panie hezq żeby komuś coś wypominać trzeba samemu być okej ☺️☺️
#6
(07-28-2023, 21:38)keinettgaming napisał(a):
(07-26-2023, 23:29)h3zquu napisał(a):
(07-26-2023, 23:26)Emitian napisał(a): Moja propozycja to BeZZ_Nicku (chociaż podejrzewam że Cichusek nie będzie chciał nikomu dawać dostępu)
XDDD? jakby nie ublizam bezz_nicku, ale ty tak powaznie? dawac cokolwiek osobie, do ktorej nie ma sie zaufania? ani no nie oszukujmy sie, ale nie zablysnal niczym, bo czym? banem za cheaty w kwietniu?
odpowiadajac na watek ja sie nie nadaje do spraw technicznych, wystarczy mi obecne stanowisko/uprawnienia. jak cichy bedzie chcial to odpowie, choc watpie w to.

Panie hezq żeby komuś coś wypominać trzeba samemu być okej ☺️☺️
keinecie, naucz sie odpowiadac w cytatach zanim zaczniesz mnie pouczac.
moze i ja przeszlosci nie mialem ok, ale swoje odpokutowalem i jestem tu gdzie jestem, a wlasnie - kim ty jestes zeby mnie oceniac po przeszlosci? bo ja ci przypomne, ze sam ze swoim zachowaniem nie byles ok jak np. nie okazywales szacunku dziewczynom i je ciagle wyzywales. pamiec krotka? Smile
a tak apropo, to bezz_nicku adwokatow do odpowiedzi potrzebuje? lol…

wracajac do tematu watku - ja skomentowalem up i watpie, abym zmienil zdania, a z rszta to decyzja cichego.
#7
predzej mi kaktus na czole wyrosnie niz cichy da komus takie uprawnienia
[Obrazek: jSV4Oxy.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości